Kauno rajono savivaldybės darbuotojos neatidumas skaitytojai pridarė rimtų nemalonumų – Kas vyksta Kaune

Kauno rajono savivaldybės darbuotojos neatidumas skaitytojai pridarė rimtų nemalonumų

Asociatyvi / R. Tenio nuotr.

Kas vyksta Kaune“ redakciją pasiekė skaitytojos laiškas, kuriame ji nupasakojo nemalonią savo patirtį. Kaip teigia moteris, Kauno rajono savivaldybės darbuotoja padarė klaidą, dėl kurios skaitytojai susidarė permoka – beveik 800 eurų ir šiuo atveju moteris nežino, ką daryti. 

„Kreipiuosi į jumis norėdama paviešinti ir papasakoti, koks kartais būna neatsakingas Kauno rajono savivaldybės kai kurių darbuotojų darbas, kad neduok Dieve nenutiktų dar kažkam, dėl ko ir nervų bus atimta nemažai, ir ašarų pralieta“, – savo pasakojimą pradėjo skaitytoja.

Moters teigimu, jai reikėjo iš naujo susitvarkyti dokumentus dėl vaiko slaugos, tačiau čia ir prasidėjo visas „smagumas“.

„Situacija tokia, kad esu išsiskyrusi, auginu du mažus vaikučius, vienas iš jų turi vidutinį raidos sutrikimą. Prieš metus laiko Kauno rajono savivaldybėje buvau susitvarkiusi vaikučio slaugą, buvo mokami pinigėliai.

Kadangi metai laiko praėjo, reikėjo vėl viską iš naujo tvarkytis, susitvarkėme, ką reikėjo, pristatėme. Kitą dieną sulaukiu iš Kauno rajono savivaldybės skambučio, su tokia žinia, jog buvo padaryta metus laiko permoką ir susidarė įsiskolinimas. Rankos, kojos pačiai nutirpo, paklausiau, gal juokauja, tačiau  atsakymas Kauno rajono darbuotojos buvo, jog jų  darbuotoja priimdama iš manęs prašymą, ranka sistemoje pažymėjo ne tą slaugos lygį ir dabar už metus laiko susikaupė permoka, kuri siekia beveik 800 eurų“, – apie situaciją pasakojo moteris.

Skaitytoja šiuo atveju kreipėsi iškart į Kauno rajono savivaldybės merą bei jo pavaduotoją, tačiau atsakymas ją pribloškė.

„Jų darbuotoja įvėlė klaidą ir man dabar pridarė bėdų, o jie tepasakė, jog krūviai dideli, supraskit ir klysti žmoniška. Toliau vyko pokalbis ne apie jų žioplą darbuotoją ir kas toliau jos laukia už tokią įveltą klaidą, o apie tai, kaip jos žioplumo dėka man greičiau rast būdų padengti permoką.

Baigusi pokalbį kreipiausi elektroniniu laišku ir į Kauno rajono savivaldybės mero pavaduotoją, ir patį merą. Atsakymo sulaukiau tik tokio ir viskas: „Dar kartą norime atsiprašyti už Jums sukeltus nepatogumus dėl darbuotojos klaidos, paprasčiausiai suveikė žmogiškasis faktorius, nes dirba ne robotas, o žmogus. Klysti gali visi, klaidas reikia taisyti ir iš jų mokytis. Darbuotoja gaus įspėjimą dėl neatidaus darbo ir bus sprendžiama dėl tolimesnio jos darbo įstaigoje“. Tad šios situacijos nenoriu palikti tyliai ramiai, kai tokių neatsakingų darbuotojų yra Kauno rajono savivaldybėje“, – teigė skaitytoja.

Apie šią situaciją ir kas laukia tiek skaitytojos, tiek klaidą padariusios darbuotojos, pakomentavo Kauno rajono savivaldybės mero patarėjas Edmundas Mališauskas.

„Kauno rajono savivaldybės Socialinės paramos skyriaus vedėja Margarita Venslovienė paaiškino, kad didesnė neįgalumo pašalpa moters sūnui buvo išmokėta dėl elektroninėje sistemoje pažymėto pirmo neįgalumo lygio, nors jam nustatytas antras lygis, todėl susidarė permokos: vietoj 62,10 Eur buvo mokama 82,80 Eur. Pastebėjus įsivėlusią klaidą, elektroninėje sistemoje nustatytas 20 proc. išmokos dydžio nuskaitymas susidariusiai permokai padengti.

Savivaldybė atsiprašė moters už sukeltus nepatogumus. Klaidą padariusi darbuotoja įspėta dėl neatidumo, svarstomas jos tinkamumas toliau eiti šias pareigas.

Nepatogumus galima kompensuoti ir finansiškai. Moteris gali kreiptis dėl vienkartinės išmokos į savivaldybę, kurioje šiuo metu yra deklaravusi gyvenamąją vietą“, – teigė E. Mališauskas.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA