Vyrai dėl girtumo nepajėgė paeiti, tačiau jėgų kibti pareigūnams į atlapus atrado – Kas vyksta Kaune

Vyrai dėl girtumo nepajėgė paeiti, tačiau jėgų kibti pareigūnams į atlapus atrado

Lrytas.lt, Arūnas Karaliūnas 2022/07/30 14:03
Kauno centre sulaikyti du girti vyrai / M. Patašiaus nuotr.

Kauno policijos areštinėje atsidūrė du jauni vyrai, kurie visiškai girti šlaistėsi Laisvės alėjoje, o sudrausminti policijos pareigūnų, kibo pastariesiems į atlapus, plūdosi ir daužė tarnybinį automobilį.

Liepos 28-ąją, apie 16 valandą 30 minučių gautas pranešimas, kad trys vyrai Nepriklausomybės aikštėje trikdo viešąją tvarką – garsiai šūkauja, užkabinėja praeivius. Į įvykio vietą nuvykę policijos pareigūnai paragino vyrus laikytis viešosios tvarkos.

Vienas triukšmadarys iškart pakluso ir stovėjo atokiau, o kiti du nusprendė taip paprastai nepasiduoti. Jie elgėsi agresyviai, plūdosi necenzūriniais žodžiais, net ir sunkiai paeidami grasino pareigūnams.

Pastarieji vieną smarkuolį sulaikė ir uždarė tarnybiniame automobilyje, tačiau jis ir tuomet nenurimo – vėl plūdosi, daužė automobilio grotas ir kėbulą. Šiam 32 metų vyrui surašytas protokolas dėl nedidelio viešosios tvarkos pažeidimo ir neblaivaus asmens pasirodymas viešoje vietoje.

Jam vėliau nustatytas sunkus (2,86 prom.) girtumas. Kitas vyras bandė jėga išlaisvinti sulaikytą bičiulį, todėl ir pats atsidūrė už grotų. 23 metų jaunuoliui vėliau buvo nustatytas net 3,46 prom. girtumas. Jam surašytas protokolas dėl policijos pareigūnų teisėtų reikalavimų nevykdymo.

Daugiau naujienų skaitykite čia.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA