Kauno ledo arenoje bus galima išbandyti naują sporto šaką – Kas vyksta Kaune

Kauno ledo arenoje bus galima išbandyti naują sporto šaką

/ Organizatorių nuotr.

Prieš kelis mėnesius duris atvėrę Kauno ledo rūmai jau netrukus lankytojams suteiks galimybę išbandyti naują sporto šaką. Nuo rugpjūčio 3 d. čia visi norintys galės žaisti badmintoną.

Žiemos pramogų gerbėjai jau spėjo pamėgti Kauno ledo rūmus – čia ant ledo vyksta masinis čiuožinėjimas, ledo ritulio ir kerlingo treniruotės, o kitose erdvėse galima organizuoti įvairius renginius ar asmenines šventes, rašoma organizatorių pranešime žiniasklaidai.

Jau kitą savaitę į šį veiklų ir pramogų sąrašą bus įtrauktas ir badmintonas. Specialiai šiam žaidimui įrengtas keturias aikšteles (vienoje aikštelėje gali žaisti 2-4 asmenys) galės išsinuomoti kiekvienas, norintis susipažinti su šia sporto šaka arba patobulinti jau turimus įgūdžius.

Badmintono entuziastai Kauno ledo rūmuose galės žaisti visą rugpjūčio mėnesį, o jau nuo rugsėjo čia bus galima ne tik nuomotis aikšteles, bet ir dalyvauti treniruotėse su profesionaliais Kęstučio Navicko badmintono akademijos treneriais.

Į artėjančias treniruotes visus kviečia vienas iš akademijos trenerių Povilas Bertušis ir dalijasi keliais vertingais patarimais, kurie gali padėti patobulinti techniką, sustiprinti smūgį ir mėgautis badmintono žaidimu.

„Badmintonas yra tokia sporto šaka, kur mes turime ne kuo daugiau sumušinėti ar išmušinėti plunksnelę, o turime stengtis mušti taip, kad varžovas jos „nepaimtų“, – sako P. Bertušis.

Tik pradedantiems pažintį su šia sporto šaka, treneris siūlo atkreipti dėmesį į taisyklingą badmintono raketės laikymą, mušinėjimo aukštį ir jėgą bei judėjimą žaidimo metu.

Kauno ledo rūmuose badmintono aikšteles bus galima išsinuomoti nuo pirmadienio iki ketvirtadienio nuo 14.00 iki 20.00 val., o šeštadieniais ir sekmadieniais nuo 12.00 iki 18.00 val. Kainos skiriasi priklausomai nuo pasirinkto nuomos laiko ir svyruoja nuo 7 iki 14 eurų valandai.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA