Kauno centre „BMW” taranavo viešojo transporto stotelę – Kas vyksta Kaune

Kauno centre „BMW” taranavo viešojo transporto stotelę

Naktį iš ketvirtadienio į penktadienį Kauno centre „BMWautomobilis rėžėsi į viešojo transporto stotelę, apgadino ir kiemo užtvaro konstrukciją.

„Kauno naktinis jaunimas. 1 val. nakties nesuvaldė 118d žvėriuko ir eilinį kartą auka tapo stotelė”, – vaizdo įrašu iš įvykio vietos naktį dalijosi skaitytojas.

Kaip naujienų portalui „Kas vyksta Kaune” komentavo Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Komunikacijos poskyrio vyriausioji specialistė Reda Zarauskienė, liepos 29 d. apie 01.05 val. Kaune, K. Donelaičio gatvėje, automobilis „BMW”, vairuojamas 2004 metais gimusio vyro, pirminiais duomenimis, nepasirinkęs saugaus greičio, kliudė autobusų sustojimo stotelę bei kiemo užtvaro konstrukciją.

Vairuotojas buvo blaivus, jam surašytas protokolas pagal Administracinių nusižengimų kodeksą.

Į įvykio vietą vyko ir Kauno priešgaisrinės gelbėjimo valdybos pareigūnai. Apie 1.04 val. pranešime buvo nurodoma, kad „BMW” automobilis trenkėsi į viešojo transporto stotelę, rūksta dūmai.

Atvykus ugniagesiams nelaimės dalyviai jau buvo išlipę iš automobilio, degimo požymių nebuvo. Ugniagesiai automobiliui atjungė akumuliatorių.

Realaus laiko informacija apie eismo sąlygas Kaune skelbiama čia.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA