J. Basanavičiaus gatvė sunkiai praeinama: gerbėjai kemšasi prie V. Katunskytės – Kas vyksta Kaune

J. Basanavičiaus gatvė sunkiai praeinama: gerbėjai kemšasi prie V. Katunskytės

delfi.lt / Kornelija Jasiūnaitė, Brigita Ragickaitė 2022/07/24 16:18

Pakilusi temperatūra subūrė Palangos poilsiautojus prie jūros, o vakarop visi patraukė ieškoti pramogų į garsiąją J. Basanavičiaus gatvę. Čia galima sutikti mergvakarį švenčiančias merginas, poilsiautojus iš Suomijos, kurie į Palangą atriedėjo motociklais, ir garsiąją Vitaliją Katunskytę, kurios koncertai pritraukia tokias poilsiautojų minias, jog gatvė tampa tiesiog nepraeinama.

Visų vaikų dėmesį labiausiai traukia įspūdingo dydžio kostiumais persirengę žmonės: buvo ir dramblys, ir milžinė panda, ir transformeris. Vaikai labai norėjo su jais nusifotografuoti, duoti penkis ar „žaibą“.

Čia netrūksta gerai nusiteikusių, atsipalaidavusių porelių ir gatvės muzikantų, o egzotiškai apsirengusi mergina traukia visų praeivių akį. Publika – labai spalvinga, o vakarėjant žmonių prirenka tiek, kad darosi sunku pro juos prasibrauti. Apie 21-22 val. vakaro Basanavičiaus gatvė – tiesiog sausakimša.

Ketvirtadienio vakarą neįmanoma praeiti pro didžiausią vakaro žvaigždę – Vitaliją Katunskytę, sėdinčią ir dainuojančią restorane. Jos pasiklausyti sustojo didelė dalis praeivių, visi fotografuoja, filmuoja.

Nors vasaros metu visa Basanavičiaus gatvė skamba nuo įvairių atlikėjų koncertų, panašu, kad iki šiol niekam kitam gerbėjų būriu Vitalijos Katunskytės pralenkti nepavyksta. Jos pasirodymas pripildė ne tik visą kavinę, bet ir visus Basanavičiaus gatvės kampelius, iš kurių girdėjosi jos balsas.

Gausus būrys poilsiautojų Basanavičiaus gatve vaikštinėja ir penktadienio popietę. Žurnalistų kalbinti poilsiautojai papasakojo, kokiomis pramogomis lepinasi Palangoje, o kokias vietas kitiems poilsiautojams pataria aplenkti.

Tiesa, oru sužavėti buvo ne visi: kai kurie praeiviai neslepia, kad galėtų būti jau ir kiek vėsiau. Kaip sakoma, kas per daug – tas nesveika.

Daugiau naujienų skaitykite čia.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA