Apie verslą Rusijoje užsiminusiems oponentams Kauno meras pasiūlė iššokti parašiutu | Kas vyksta Kaune

Apie verslą Rusijoje užsiminusiems oponentams Kauno meras pasiūlė iššokti parašiutu

R. Tenio nuotr.

Antradienį vykusiame Kauno miesto savivaldybės tarybos posėdyje vėl sklandė protesto nuotaikos. Šįkart į posėdžių salę susirinko penki plakatais nešini protestuotojai. Kauno merui Visvaldui Matijošaičiui bei jo šeimai vėl adresuoti retoriniai klausimai.

Antradienį Kauno miesto savivaldybės tarybos posėdyje buvo pateikta Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) frakcijos rezoliucija dėl su Kauno miesto meru ir jo šeima susijusios „Vičiūnų grupės“ veiklos Rusijoje ir dėl to kylančių grėsmių nacionaliniam saugumui, tačiau miesto valdantieji ir vėl atsisakė ją įtraukti į posėdžio darbotvarkę.

Klausimas ir toliau blokuojamas net ir pasirodžius protestuotojams, viešai pasisakyti, kad asmeniškai nenori remti karo Matijošaičiai neišdrįso ir šiandien.

„Noriu priminti, kad šį šeštadienį S. Dariaus ir S. Girėno aerodrome vyks graži Aviacijos šventė. Nueikite, atsipalaiduokite, gal su parašiutu iššokite, lėktuvu paskraidykite ir pajauskite gyvenimo malonumą. Pasitraukite toliau nuo karo, kad jis čia neateitų“, – posėdžio pabaigoje sureagavo V. Matijošaitis.

Viso Kauno tarybos posėdžio metu antradienį prieš valdininkų nosis buvo iškelti ir penki plakatai su mero bei „Vičiūnų grupės“ simboliais. Čia pat išryškinti ir retoriniai klausimai: „Mere, ar vis dar nepavargote trauktis iš Rusijos?“, „Kiek Ukrainos vaikų gyvybių kainuos jūsų verslas?“.

Ragino protestuoti lauke

Tiesa, „Kas vyksta Kaune“ žiniomis, dėmesio iš Kauno mero protestuotojai susilaukė jau pasibaigus tarybos posėdžiui.

„Po paties posėdžio priėjo meras, aiškindamas, jog jie yra labai tolerantiški, bet jaunimėli, protestuokit už savivaldybės pastato ribų. Bandžiau aiškinti, kad pagal Kauno miesto savivaldybės tarybos darbo reglamentą, posėdžiai yra atviri ir mes ir atėjom tik stebėti posėdžio su plakatais, bet man nespėjus pabaigti sakinio, Visvaldas įsiterpė ir pasakė: Nefantazuok tu čia man“, – teigė vienas iš protestuotojų.

Po posėdžio viešoje erdvėje mintimis pasidalinę protestuotojai ragino jaunimą susirinkit kitame Kauno tarybos posėdyje.

„O mes, jaunimas, nestabdom! Visus kviečiu rugsėjo 13 d. į kitą tarybos posėdį su savo plakatais ir pabūti mūsų geram Kauno „draugui” košmarais prieš užmiegant!” – rašė kaunietis.

„Kas vyksta Kaune“ primena, kad protesto dvasia Kauno tarybos posėdyje sklandė ir birželio 21 dieną. Tąkart į V. Matijošaitį kreiptasi su tuo pačiu klausimu: „Mere, ar dar nepavargot trauktis iš Rusijos?“.

Pagal naujausią pranešimą „Vičiūnų grupė“ ketina visiškai pasitraukti iš Rusijos iki vasaros pabaigos. O apie milijardines skolas Rusijos bankams ir subsidijas iš valdžios skaitykite čia.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA