A. Valinskas apsisprendė dėl E. Dragūno išsišokimo – Kas vyksta Kaune

A. Valinskas apsisprendė dėl E. Dragūno išsišokimo

delfi.lt 2022/07/18 21:19
DELFI nuotr.

Po to, kai penktadienį tiesioginės transliacijos metu Egidijus Dragūnas pasakė, kad koncertą surengs tik tada, kai „užmušit Valinską ir atnešit man jo galvą“, socialiniuose tinkluose kilo ištisa pasipiktinimo banga. Dėl aštraus SEL lyderio pasisakymo Delfi kreipėsi ir į patį TV laidų ir renginių vedėją Arūną Valinską, – šis įvertino drąsius atlikėjo ištartus žodžius.

„Informuoju, kol kas koncertas nevyks, nes dar esu gyvas ir su galva ant pečių. Tai svarbiausia informacija, kurią noriu pranešti“, – savaitgalį juokėsi A. Valinskas.

„Nereikia maišyti šnapso su narkotikais, o jei jau taip padarei, neduok interviu, nesifilmuok telefonu. Bet, matyt, žmogui neužtenka proto, – Delfi tikino laidų vedėjas. – Aš nesu tas, kuris turėtų išsigąsti tokių Selo nesąmonių. Aš turiu tokį užnugarį, kurio jis turėtų bijoti, o ne aš. Taigi, tegul berniukas dar pagalvoja. O pirmadienį mes spręsime su teisininkais, ar duoti visam šitam reikalui tolimesnį teisminį pagrindą, ar ne. Man tiesiog tam gaila laiko.“

Atėjus pirmadieniui paaiškėjo, kad A. Valinskas dėl E. Dragūno viešo išsišokimo su teisininkais visgi ginklų nesudės. „Taip, priėmiau sprendimą. Dabar ruošiama medžiaga ir toliau su Egidijumi kalbės teisininkai“, – portalui žmonės.lt nedaugžodžiavo A. Valinskas.

„Delfi“ primena, kad praėjusio penktadienio vakarą instagrame trumpą „live“ transliaciją surengęs SEL lyderis E. Dragūnas vėl neliko nepastebėtas – į skandalus vis įsisukantis atlikėjas į gerbėjo užduotą klausimą atsakė itin aštriai.

Nors transliacija nebuvo išsaugota instagrame, vis dėlto Egidijaus atsakymą spėjo užfiksuoti ir įamžinti internautai. Vėliau juo imta dalintis socialiniuose tinkluose.

„Kada koncertas?“ – transliacijos metu klausė Dragūno sekėjas. „Koncas tada, kai užmušit Valinską b*** ir atnešit man jo galvą“, – atsakė muzikantas.

Konfliktas tarp E. Dragūno ir A. Valinsko įsiliepsnojo dar seniau, kai dainininkas pasisakė prieštaringai Rusijos karo Ukrainoje tema. Tuomet A. Valinskas išplatino viešą kreipimąsi į žiniasklaidą – kvietė reaguoti į E. Dragūno skandalingus pasisakymus ir iš viso nieko apie jį nebeskelbti.

„Mielieji. Kreipiuosi į visas žiniasklaidos priemones – radijo stotis, TV kanalus, portalus ir t. t. Tiesiog prašau išimti iš savo grojaraščių, repertuarų, aprašomų naujienų tokį išgamą kaip Egidijus Dragūnas-Selas. Pamirškime, kad jo nebebūtų mūsų gyvenimuose. Tegul tie jo suknisti koncertai tampa praeitimi, kuri niekada nesugrįš. Jis yra absoliutus degradas, kuriam nekaltų vaikų žudymas yra pasaulio apsivalymas! Tai gal apsivalykime nuo jo paties. Mes be jo tos kūrybos kažkaip išgyvensime, jis be klausytojų ir žiūrovų koncertuose tikrai padvės. Ko nuoširdžiai jam ir linkiu“, – rašė A. Valinskas.

E. Dragūno retorika pasipiktino ir kiti žinomi žmonės, o SEL grupę paliko jos nariai. Plataus nepritarimo dainininkas sulaukė tada, kai šis pasidalijo instagramo istorijų serija, kurioje atviravo, ką mano apie šių dienų įvykius Ukrainoje.

Daugiau naujienų skaitykite čia.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA