Kauną sudrebino įspūdingas grupės „The Roop“ koncertas – Kas vyksta Kaune

Kauną sudrebino įspūdingas grupės „The Roop“ koncertas

„The Roop“ koncertas Kaune / D. Dambrausko nuotr.

Visuomet stebinanti grupė „The Roop“ Europos kultūros sostinėje 2022 metais tituluotame Kaune, ketvirtadienio vakarą surengė tai, kas yra jų vizitinė kortelė. Pačiame miesto centre, Rotušės aikštėje įvyko įspūdingas šou, kuriame netrūko ne tik ryškiausių grupės kūrinių, bet ir atsakingai suplanuotų šou detalių.

Kauno Rotušės aikštėje ketvirtadienio vakarą susirinkusi tūkstantinė publika išvydo išskirtinį ir ryškų grupės „The Roop“ šou, kuriame netrūko spalvų bei šokti priverčiančio skambesio.

Kaip nurodoma organizatorių pranešime, koncerto metu nuskambėjo tarptautinę šlovę pelnę kūriniai, tokie kaip „On Fire“ bei „Discoteque“, o taip pat ir dainos iš neseniai pasirodžiusio albumo „Concrete Flower“.

Grupė savo pasirodymą scenoje pradėjo visai neseniai pristatytu kūriniu „Let‘s Get Naked“, kurį, panašu, susirinkusi publika jau mokėjo mintinai. Daugybė ovacijų ir kartu dainuojanti minia – tai buvo įrodymas, kad laukia išties įsimintinas vakaras grupei „The Roop“ bei publikai.

„Buvo labai gera sugrįžti į savo gimtąjį miestą – Kauną. Šiam koncertui atsakingai ruošėmės, todėl labai gera, kad publika priėmė taip entuziastingai ir šiltai. Jaučiau, kad koncerto metu publika buvo tarsi vienas kumštis, tokia susivienijusi, o tai mums kelia tik geriausias emocija“, – teigia grupės lyderis Vaidotas Valiukevičius.

Grupė specialiai „KaunasEuropos kultūros sostinė 2022“ įrengtoje „Vasaros scenoje“ pasirodė ne vieni – jiems talkino didelis būrys šokėjų, o pasirodymą papildydavo specialūs scenos efektai ir specialiai kiekvienai dainai sukurtos vizualizacijos. Šis koncertas yra vienas iš didžiųjų grupės koncertų.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA