Neatidumo kaina: prie perėjos nepristabdęs paspirtukininkas įvažiavo į „BMW“ – Kas vyksta Kaune

Neatidumo kaina: prie perėjos nepristabdęs paspirtukininkas įvažiavo į „BMW“

Skaitytojo nuotr.

Šiek tiek po 17 val. portalą „Kas vyksta Kaune“ pasiekė skaitytojo informacija apie avariją tarp automobilio ir paspirtukininko.

Pasak liudininkų, avarija kilo dėl paspirtukininko nerūpestingumo važiuojant per perėją ir pakankamai nepristabdžius įsitikinti, kad yra saugu ją kirsti.

„Užsienietis visu greičiu lėkė per perėją, apie 30 m. amžiaus. Nepastebėjo vairuotojas, jis blaivus. Paspirtukininkas rimtesnių sužalojimų išvengė, jis kaltas – nestabdė prie perėjos“, – apie įvykį prašė kaunietis.

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato (Kauno apskr. VPK) budintis pareigūnas nurodė, kad 16:56 val. Karaliaus Mindaugo prospekte užfiksuotas eismo įvykis – mašina pertrenkė paspirtukininką. Tikslių įvykio aplinkybių pareigūnas pateikti negalėjo. Šiuo metu pildomos deklaracijos, nukentėjusiųjų nėra.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA