Betono Kauno gatvėse nebeliks: prasideda dar vienas kapitalinis remontas – Kas vyksta Kaune

Betono Kauno gatvėse nebeliks: prasideda dar vienas kapitalinis remontas

R. Tenio ir Skaitytojo nuotr. / "Kas vyksta Kaune" montažas

Praėjusią savaitę S. Žukausko gatvės gyventojai pastebėjo neįprastą statybinės technikos sujudimą, šalia daugiabučių pradingo ir žalia veja. Aiškėja, kad Kaunas ruošiasi dar vienos gatvės renesansui, o po daugiabučių langais įsikurs statybvietė. Kauno miesto savivaldybės administracijos Miesto tvarkymo skyriaus vedėjo Aloyzo Pakalniškio teigimu, S. Žukausko gatvės remontas turėtų prasidėti jau šią savaitę.

„Jūsų skaitytojai bei aplinkinių namų gyventojai domisi, kas vyksta prie S. Žukausko 7, 11, 15 namų, kad nuo ankstyvo ryto iki vėlyvo vakaro burzgia technika“, – trečiadienį vaizdais iš S. Žukausko gatvės dalijosi skaitytoja.

Statybvietė S. Žukausko gatvėje / Skaitytojos nuotr.

Kaip naujienų portalui „Kas vyksta Kaune“ komentavo Kauno miesto savivaldybės administracijos Miesto tvarkymo skyriaus vedėjas A. Pakalniškis, praėjusią savaitę Kaunas pradėjo pasiruošimą kapitaliniam S. Žukausko g. remontui.

„Nuo kitos savaitės prasidės S. Žukausko g. remonto darbai, kuriuos planuojama vykdyti iki kitų metų pavasario. Kol kas čia įkurta statybvietė ir bus atliekamas gatvės kapitalinis remontas, tvarkomi šaligatviai, įrengiami dviračių takai“, – penktadienį teigė A. Pakalniškis.

„Kas vyksta Kaune“ primena, kad pavasarį kauniečiai piktinosi nauja gatvių tvarkymo mada – S. Žukausko ir P. Lukšio gatvėse asfaltas greta šulinių buvo pakeičiamas betonu. Kauniečiai kėlė klausimą, kodėl dėl atmestinai atliekamų remonto darbų turi kentėti ratuotieji miesto gyventojai.

Tąkart A. Pakalniškis portalui nurodė, kad kapitalinio remonto sulauks ir P. Lukšio g.

„Tiek S. Žukausko, tiek P. Lukšio gatvės bus naujai asfaltuojamos. Jose numatyti kompleksiniai darbai – nuo požeminių komunikacijų sutvarkymo iki dangų atnaujinimo“, – teigė jis.

A. Pakalniškio duomenimis, šiemet iš esmės bus remontuojamos S. Žukausko, P. Lukšio, Linkuvos ir A. Kriščiukaičio gatvės.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų inicijuota tema. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia dalintis ir reikšti savo nuomonę.
Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA