Nufilmavo žaibišką policijos operaciją Kaune: vagišiams toli pabėgti nepavyko – Kas vyksta Kaune

Nufilmavo žaibišką policijos operaciją Kaune: vagišiams toli pabėgti nepavyko

Ankstyvą penktadienio rytą Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau – Kauno apskr. VPK) Reagavimo valdybos policijos pareigūnai sulaikė tris vyrus, kurie, kaip įtariama, buvo nusitaikę į Kauno rajone stovinčių sunkvežimių kurą.

Kaip rašoma Kauno AVPK pranešime žiniasklaidai, Reagavimo valdybos pareigūnai į iškvietimą išskubėjo, po pranešimo, jog šiandien, birželio 17 d., apie 03.45 val. Kauno rajone, Žemaitkiemio k. esančioje bendrovės teritorijoje sukiojasi įtartini asmenys, kurie į teritoriją atvyko su automobiliu „Audi“. Transporto priemonės valstybiniai numeriai buvo uždengti.

/ Kauno AVPK nuotr.

Į įvykio vietą nuvykus policijos pareigūnams, nuogąstavimai pasitvirtino, pareigūnai žaibiškai, jau po 15 minučių, sulaikė iš įvykio vietos sprunkančius tris Moldovos piliečius (g. 2002 m.; g. 1980 m.; g. 1996 m.). „Audi“ automobilyje policijos pareigūnai aptiko apie 200 litrų kuro.

/ Kauno AVPK nuotr.

Kauno apskr. VPK Kauno rajono policijos komisariato pareigūnai dėl vagystės pradėjo ikiteisminį tyrimą pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 178 str. 2 d. Už tai gresia bauda arba areštas, arba laisvės apribojimas, arba laisvės atėmimas iki šešerių metų.

Tyrimą organizuoja ir jam vadovauja Kauno apygardos prokuratūros Kauno apylinkės prokuratūros 4-ojo skyriaus prokuroras Vidas Kilinskas.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA