„Emilijos iš Laisvės alėjos“ žvaigždė deportuota iš PAR – Kas vyksta Kaune

„Emilijos iš Laisvės alėjos“ žvaigždė deportuota iš PAR

BNS 2022/06/13 19:12
I. Andrejevaitė filme „Emilija iš Laisvės alėjos“ / Stop kadras

Pietų Afrikos Respublika (PAR) deportavo lietuvių aktorę Ievą Andrejevaitę, klaidinusią pareigūnus dėl planų pateikti prieglobsčio prašymą, pranešė šalies Vidaus reikalų departamentas.

I. Andrejevaitė į Keiptauno tarptautinį oro uostą atvyko balandžio 28 dieną privačiu lėktuvu, be galiojančios vizos. Imigracijos pareigūnams atsisakius ją įleisti, I. Andrejevaitė teigė, jog dėl Rusijos pradėto karo Ukrainoje, PAR nori prašyti prieglobsčio.

Pasak PAR Vidaus reikalų departamento, imigracijos pareigūnai privalėjo ją įleisti į šalį, kad per penkias dienas ji galėtų pateikti prašymą prieglobsčiui.

Tačiau paaiškėjo, kad lietuvė, būdama šalyje, dalyvavo PAR verslininko milijardieriaus Robo Gersovo rengtame vakarėlyje, teigiama pranešime.

I. Andrejevaitei penkių dienų laikotarpiu nesikreipus dėl prieglobsčio suteikimo, ji PAR imigracijos pareigūnų buvo paskelbta nepageidaujamu asmeniu ir buvo deportuota.

Prie PAR Vidaus reikalų departamento pranešimo buvo prisegtas I. Andrejevaitės atsiprašymo laiškas, jame lietuvė pripažino neteisėtą atvykimą į šalį.

Primename, kad aktorė atliko pagrindinį vaidmenį Donato Ulvydo režisuotame 2017 m. filme „Emilija iš Laisvės alėjos“.

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB "BNS" sutikimo draudžiama.
Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA