Tragiška nelaimė Kauno LEZ: liepsnų prarytame automobilyje rastas kūnas – Kas vyksta Kaune

Tragiška nelaimė Kauno LEZ: liepsnų prarytame automobilyje rastas kūnas

Pirmadienį į Kauno Laisvąją ekonominę zoną (LEZ) skubėjo ugniagesiai. Sulaukta pranešimo apie degantį lengvąjį automobilį. Atvykus į nelaimės vietą, automobilio viduje rastas apdegęs žmogaus kūnas.

Liepsnojančio automobilio vaizdo įrašą naujienų portalui „Kas vyksta Kaune” apie 14.20 val. atsiuntė skaitytojas. Nelaimė įamžinta Kauno rajone, Biruliškėse.

Kaip naujienų portalui „Kas vyksta Kaune” komentavo Kauno priešgaisrinės gelbėjimo valdybos budintis ugniagesys, nelaimė Terminalo gatvėje įregistruota apie 12.31 val.

Ugniagesiams atvykus į įvykio vietą, „Peugeotautomobilis stovėjo kelkraštyje ir degė atvira liepsna. Anot ugniagesio, automobilio viduje rastas apdegęs vyriškos lyties kūnas.

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Komunikacijos poskyrio Vyriausioji specialistė Reda Zarauskienė naujienų portalui teigė, kad pareigūnai apie degusį automobilį informacijos sulaukė jau po nelaimės.

„Apie 12.40 val. gautas pranešimas, kad Kauno rajone, Biruliškėse, degė „Peugeot” automobilis, viduje rastas apdegęs žmogus. Vyro tapatybė nustatinėjama”, – teigė R. Zarauskienė.

Jos duomenimis, degusios transporto priemonės valstybiniai numeriai buvo baltarusiški. Dėl įvykio pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA