Septintajam sezonui sugrįžta „Romuvos“ lauko kinas – Kas vyksta Kaune

Septintajam sezonui sugrįžta „Romuvos“ lauko kinas

Asociatyvi / Kino centro „Romuva“ nuotr.

Iš lėto šylantys orai vėl leis kauniečiams ir miesto svečiams mėgautis aukštos meninės kokybės filmais po atviru dangumi septintajame „Romuvos“ lauko kino sezone. Iniciatyva sugrįžta jau birželio 3 dieną, 21:30 val., o atidarymo renginys kvies žiūrovus ne tik išvysti vieną smagiausių praėjusio dešimtmečio komedijų „Ką mes veikiame šešėliuose“ (rež. Taika Waititi), bet ir išgirsti gyvą, muzikiniuose apdovanojimuose M.A.M.A. geriausios elektroninės muzikos atlikėjos titulą pelniusios, Monikos Zenkevičiūtės-Monikazes pasirodymą.

Kaip nurodo Kauno kino centras „Romuva”, šiemet lauko kinas vėl vyks kino žiūrovams jau pažįstamame jaukiame Lietuvos švietimo istorijos muziejaus kiemelyje, kuriame įkurtas japoniškas sodas.

„Griežtesni kino kritikai ir mėgėjai turbūt būtų linkę teigti, kad filmus reikia žiūrėti tamsioje salėje, be užkandžių, gėrimų ir pašnekesių. Nors dalis meninių filmų tikrai reikalauja tokios aplinkos, mes tikime, kad vasaros laiku žiūrovams norisi kiek nuotaikingesnio turinio ir renginių. Tad su džiaugsmu tęsiame „Romuvos“ lauko kino tradiciją, kuri kiekvienam seansui suteikia ypatingą atmosferą bei leidžia tuo pačiu metu pasidžiaugti tiek gerais filmais, tiek vasarišku oru,“ – pasakojo „Romuvos“ kino programų organizatorė Justė Vyšniauskaitė.

Šį sezoną lauko kine žiūrovai galės pamatyti tiek pripažinimo sulaukusius ir žiūrovų širdis užkariavusius filmus kaip „Blogiausias žmogus pasaulyje“, „Drąsiau drąsiau“ bei „Gerasis bosas“, tiek išvyksti nepriklausomų kino studijų, kurių tarpe ir stebinti nesiliaujanti „A24“, premjeras ir kino klasiką.

Seansai esant palankiam orui vyks kasdien nuo antradienio iki šeštadienio. Džiugi šių metų naujiena – lietaus ar stipraus vėjo atveju seansai bus perkeliami į kino teatro „Romuva“ Didžiąją salę, tad žiūrovai galės bet kuriuo atveju pamatyti norimus filmus.

Daugiau informacijos apie artimiausius renginius rasite čia.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA