Kovas dėl trečios vietos „Žalgiris“ pradėjo užtikrinta pergale – Kas vyksta Kaune

Kovas dėl trečios vietos „Žalgiris“ pradėjo užtikrinta pergale

„BC Žalgiris“ „Facebook“ puslapio nuotr.

Kauno „Žalgirio“ krepšininkai užtikrintai pradėjo „Betsafe-LKL“ čempionato seriją dėl bronzos medalių. Kazio Maksvyčio auklėtiniai „Žalgirio“ arenoje rezultatu 92:75 (28:18, 29:21, 14:19, 21:17) įveikė „Šiauliai-7bet“ komandą.

Susitikimo pradžioje į darbą iškart kibo toliašaudė „Žalgirio“ artilerija: po tritaškį pataikė Janis Strelniekas ir Edgaras Ulanovas, o du tolimus metimus įmetė Tyleris Cavanaugh – 12:9. Tolimų metimų seriją pratęsė Karolis Lukošiūnas ir Artūras Milaknis, T. Cavanaugh surinko dar keturis taškus, Nielsas Giffey įdėjo iš viršaus, o keturiais taškais kėlinį užbaigė Joffrey Lauvergne – 28:18.

Tas pats J. Lauvergne taikliais dvitaškiais užbaigė dar dvi atakas, dukart iš toli taikliai atakavo A. Milaknis, o du taškus įsirašė ir Joshas Nebo – 40:35. E. Ulanovas realizavo baudų metimus, šešis taškus iš eilės pelnė Mantas Kalnietis, dar keturiais taškais pasižymėjo T. Cavanaugh, viena ranka metimą taikliai paleido J. Nebo, o kėlinį uždarė dar vienas A. Milaknio tritaškis iš kampo – 57:39.

E. Ulanovas iškart po pertraukos smeigė tritaškį, L. Lekavičius įmetė baudos metimą, po tritaškį pataikė J. Strelniekas ir K. Lukošiūnas – 67:45. Tiesa, per likusias keturias kėlinio minutes po dvitaškį įmetė A. Milaknis ir L. Lekavičius – 71:58.

J. Strelniekas smeigė dar du tritaškius ir realizavo du baudų metimus, pirmą savo tolimą metimą įmetė N. Giffey, o vieną pridėjo L. Lekavičius – 85:68. L. Lekavičius įmetė dvitaškį su pražanga, N. Giffey realizavo du baudų metimus, o dvitaškiu savo taškų sąskaitą atsidarė Paulius Jankūnas – 92:75.

Žalgiris: J. Strelniekas 14 (5 rez. perd.), T. Cavanaugh 14 (7 atk. kam.), A. Milaknis 14, L. Lekavičius 9 (7 rez. perd.), E. Ulanovas 8, J. Lauvergne 8 (5 atk. kam.), N. Giffey 7, M. Kalnietis 6 (4 rez. perd.), K. Lukošiūnas 6, J. Nebo 4 (7 atk. kam.), P. Jankūnas 2, R. Miniotas 0.

„Šiauliai-7bet“: G. Staniulis 17 (9 atk. kam.), I. Sanonas 14, E. Stankevičius 11.

Kopijuoti ir platinti tinklalapio turinį leidžiama tik su raštišku VšĮ „Žalgirio krepšinio centras“ sutikimu.