Pamatykite gyvai: didysis Kauno miesto gimtadienio šou „Santaka 2022“ – Kas vyksta Kaune

Pamatykite gyvai: didysis Kauno miesto gimtadienio šou „Santaka 2022“

Portalas „Kas vyksta Kaune“ sekmadienio vakarą kviečia stebėti didįjį Kauno miesto gimtadienio šou, kurio vaizdo įrašas bus rodomas nuo 21 valandos.

Virš 10 įvairiausio dydžio laivų, vaizdo projekcijos, didžiuliai ekranai ir apie 200 atlikėjų: šokėjų, akrobatų bei tarptautinio garso dainininkų. Jamala, Giedrė su Jessica Shy, Linas Adomaitis, „Beissoul & Einius“ – tik keli atspindžių nudažyto renginio vardai. Šou vyko ant kranto, dviejose Užnemunės gatvės pusėje prišvartuotose baržose ir vandenyje.

KEKS 2022 didysis šou

„Kas čia bus ir kaip čia vyks, žino tik Dievas. Esame gamtos valioje. Čia yra šou, kuris labai priklausys nuo oro. Jis unikalus, nes tokio nepakartosi, jeigu kitąsyk darytum, būtų viskas kitaip. <…> Kauno santakoje yra gražiausi nejūriniai saulėlydžiai. Dvi upės – dažniausiai, skirtingų spalvų. Jos yra skirtingų temperatūrų, charakterių, kaip žmonės, kauniečiai, mes visi. „Santaka“ yra mūsų priešybių susijungimas, konfliktas ir mūsų susitarimas“, – prieš didįjį renginį kalbėjo Kauno mito kuratorius Rytis Zemkauskas.

Šeštadienio vakarą vykusio renginio įrašą galite stebėti per LRT televiziją, taip pat portale „Kas vyksta Kaune“.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA