Kauno rajono „Hegelmann“ nutraukė Telšių „Džiugo“ prakeiksmą – Kas vyksta Kaune

Kauno rajono „Hegelmann“ nutraukė Telšių „Džiugo“ prakeiksmą

„Hegelmann“ ekipa / Organizatorių nuotr.

Lietuvos vyrų futbolo A lygos 14 turas prasidėjo Kauno rajono „Hegelmann“ pergale. Pirmame trejete žengiantis Kauno rajono klubas namuose 2:0 (1:0) nugalėjo Telšių „Džiugą“. Tai buvo pirmoji „Hegelmann“ pergalė tarpusavio rungtynėse su Telšių ekipa.

Rungtynių pradžia šeimininkams susiklostė sėkmingai. 11 minutę Thompsonas Gavi atliko perdavimą iš dešiniojo krašto į baudos aikštelę, kur du džiugiečių gynėjai nesėkmingai išmušė kamuolįl, o varžovų klaida pasinaudojęs Augustinas Klimavičius pelnė pirmą įvartį.

Išsiveržę į priekį „Hegelmann“ futbolininkai išlaikė iniciatyvą bei porą kartų buvo arti antrojo įvarčio, rašoma „Hegelmann“ pranešime žiniasklaidai. Gero šanso neišnaudojo galva smūgiavęs Vilius Armanavičius, taip pat į vartų plotą iš puikios padėties nepataikė Th. Gavi.

Po pertraukos Andriaus Skerlos kariauna užtikrintai kontroliavo situaciją bei 62 minutę pasižymėjo antrą kartą. Po dar vieno Th. Gavi perdavimo stipriu smūgiu svečių ekipos vartininką Marių Paukštę nuginklavo Vilius Armanavičius. Saugui tai buvo penktasis įvartis šiame sezone.

„Džiugo“ atakos tapo kiek pavojingesnės aikštėje pasirodžius legionieriui iš Kroatijos Ivo Brazui. Tiesa, geriausią progą pasižymėti vis tiek turėjo šeimininkai. Baigiantis rungtynėms nuo Alexo Souzos atšokęs kamuolys atsimušė į skersinį, pirmasis prie jo suskubo Ibrahimas Olaosebikanas, bet po jo smūgio kamuolys atsimušė į ant vartų linijos buvusį komandos draugą Misaki Sato.

Po šios pergalės Kauno rajono klubas turi 29 taškus, džiugiečiai su 8 taškais žengia devinti.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA