„Žaliojoje galerijoje“ – nuo pamėgtų lietuviškų baldų iki 70 proc. pigesnės buitinės technikos – Kas vyksta Kaune

„Žaliojoje galerijoje“ – nuo pamėgtų lietuviškų baldų iki 70 proc. pigesnės buitinės technikos

„Žalioji galerija“ / Organizatorių nuotr.

Vaikštinėdami po parduotuves ir ieškodami namams, statyboms ar remontui reikalingų prekių, retai susimąstome apie jas siūlančių verslų istorijas. Štai vienoje populiariausių kauniečių apsipirkimo vietų „Žaliojoje galerijoje“, Kaune, Pramonės pr. 14 (Urmo bazės teritorijoje) pirkėjus pasitinka per 30 skirtingo tipo, lietuvių kuriamų verslų, iš kurių kiekvienas pasakoja įtraukiančią, darbštumu ir atsakingu požiūrių į darbą išsiskiriančią istoriją. Kviečiame pasivaikščioti ir atrasti keletą jų.

Suteikta galimybė sutaupyti

Vaikštant po „Žaliąją galeriją“ akis patraukia dideli, 15 numeriu pažymėtos parduotuvės langai. Dar neužėjus dėmesį prikausto šimtai skirtingų, naujausių modelių smulkiosios buitinės technikos įrenginių. Tiesa, kaip teigia parduotuvės „Pirkgudriau.lt“ įkūrėjas, pirmasis įspūdis – apgaulingas.

„Dažnai pirkėjai sako, jog iš išorės atrodo, kad apsipirkti mūsų parduotuvėje bus brangu. Iš tiesų yra priešingai. Mūsų parduotuvė klientams padeda labai stipriai sutaupyti, pažangiausius įrenginius siūlydama už keletą kartų mažesnes kainas“, – sako „Pirkgudriau.lt“ vadovas Žygimantas.

Kaip prekė gali būti tiek kartų pigesnė, moderni ir dar kokybiška? Įmonės sėkmės paslaptis – jos verslo modelis.

„Pirkėjams siūlome smulkiąją buitinę techniką bei kitas namų apyvokos prekes už ypatingai gerą kainą. Gaminius perkame iš Vakarų Europos – Ispanijos, Vokietijos ir kitų šalių aukcionų, o didžiąją dalį jų sudaro nusipirktos ir į parduotuves grąžintos prekės. Kai kurios jų yra keletą kartų naudotos, kitos – su pažeista pakuote ar smulkiais išorės defektais, tačiau visos – puikiai funkcionuojančios. Jei prekė yra visiškai nauja ir be defektų, tuomet jos kaina mūsų parduotuvėje bus bent 20-30 proc. mažesnė nei kitose didžiosiose elektroninių prekių parduotuvėse. Jei yra matomų išorinių defektų, tuomet pirkėjas gali sutaupyti net iki 70 proc.“, – sako parduotuvės vadovas.

Tokiu būdu į „Pirkgudriau.lt“ parduotuvę užsukę ir vieną prietaisą įsigiję pirkėjai gali sutaupyti nuo keliasdešimties iki net kelių šimtų eurų, o išeiti – su nauju, pažangiu ir kokybišku pirkiniu. Susižavėję tokia parduotuvės kuriama verte, pirkėjai ne tik sugrįžta, bet kartu atsiveda ir kitus šeimos narius, draugus, kolegas.

Išparduotuvė „Pirkgudriau.lt“ / Organizatorių nuotr.

„Kartais pakanka parduoti vieną robotą siurblį ir jo pirkėjo dėka per artimiausias dienas šis skaičius išauga penkis ar net šešis kartus. Apsipirkę tėvai kviečia savo vaikus, jie – draugus ar kitus giminaičius. Pagrindine rekomendacijų priežastimi tampa nuoširdi nuostaba, kaip žinomų prekės ženklų buitinę techniką galima įsigyti tokia gera kaina“, – pasakoja „Pirkgudriau.lt“ vadovas.

Parduotuvėje lankytojai gali įsigyti kavos aparatų, trintuvų, dulkių siurblių, siurblių robotų, mikrobangų krosnelių, smulkintuvų, skrudintuvų ir daug kitos smulkiosios namų technikos. Tarp parduotuvėje sutinkamų prekės ženklų yra „Phillips“, „Bosch“, „Karcher“, „Sharp“, „Franke“, „iRobot“ ir kiti garsūs gamintojai.

„Džiaugiamės, kad klientai įvertina ne tik kainas, bet ir aptarnavimą bei papildomas paslaugas. Visai įrangai suteikiame trijų mėnesių garantiją, esant poreikiui – apmokome, kaip ja naudotis. Pastebime, jog tai ypač vertina vyresnieji pirkėjai, kurie tokios pagalbos didžiuosiuose prekybos tinkluose negauna“, – sako „Žaliojoje galerijoje“ veikiančios parduotuvės vadovas.

Iš Elektrėnų – po visą Lietuvą

Užsukus į penktąją „Žaliosios galerijos“ salę pirkėjus pasitinka „Deinavos baldai“ parduotuvė, kurioje – šimtai skirtingų virtuvės, prieškambario, svetainės, miegamojo, darbo bei vaiko kambario baldų, kėdžių ir net čiužinių. Šiandien jau parduotuvių tinklo vadovas pasakoja, jog įmonės istorija prasidėjo dar prieš 12 metų nedidelėje parduotuvėje Elektrėnuose.

„Esame šeimos verslas, savo veiklą pradėjęs Elektrėnuose dar prieš 12 metų. Nors mūsų parduotuvių pavadinime užkoduoti trys šeimos vardai – Deimantė, Natalija ir Valdas, šiandien jose mūsų dirba jau kur kas daugiau. Iškelti koją iš Elektrėnų ir įsikurti Kaune paskatino patys klientai, dažnai atvykdavę apsipirkti iš Kauno bei raginę atverti parduotuvę arčiau jų.

Augant klientų susidomėjimui, vėliau įsikūrėme ir Vilniuje bei Klaipėdoje, o šiandien mūsų asortimentą galima rasti jau visoje Lietuvoje“, – sako „Deinavos baldai“ vadovas Valdas.

Daugiau nei dešimties užsienio ir Lietuvos gamintojų baldų asortimentą siūlančio parduotuvių tinklo sėkmės paslaptis – kruopščiai išdirbta baldų pasiūla, leidžianti atrasti sprendimus už rinkoje vieną geriausių kainos ir kokybės santykių. Kaip pasakoja „Deinavos baldai“ vadovas, ši įmonės ypatybė subūrė ir atitinkamą klientų ratą.

„Deinavos baldai“ / Organizatorių nuotr.

„Mes orientuojamės į pirkėjus, darančius neimpulsyvius, o gerai apgalvotus sprendimus pirkti. Pateikiame kokybiškus baldų pasiūlymus už rinkoje geriausią kainą. Atitinkamai pastebime, kad dažniausiai juos perka šeimos, kurioms baldų paieška nėra naujiena. Jie vertina išdirbtą mūsų atstovaujamų gamintojų asortimentą, ilgametę patirtį rinkoje bei platų pasirinkimo spektrą“, – sako „Deinavos baldai“ vadovas.

Šiuos „Deinavos baldų“ vadovo žodžius iliustruoja ir klientų srautas, kasdien užsukantis į parduotuvę. Tarp jų – tiek namams, tiek biurui sprendimų ieškantys pirkėjai, norintys gyvai apžiūrėti ir išbandyti jiems siūlomus gaminius.

Prioritetas šiandien – lietuviškiems baldams

Vaikščiodami po „Žaliosios galerijos“ parduotuves pirkėjai atranda ne tik platų, bet ir itin kokybišką skirtingų namams skirtų gaminių asortimentą. Pavyzdžiui, greta septintosios salės įsikūrusioje, 23 numeriu pažymėtoje vietoje veikia išskirtinai lietuviškų baldų parduotuvė „Baldų uoksas“, garsėjanti ilgaamžiais ir tvariais sprendimais.

Kaip pasakoja į ją užsukantys pirkėjai, namuose vietą atradę „Baldų uoksas“ gaminiai leidžia didžiuotis ne tik stilingais bei kokybiškais interjero sprendimais, bet ir tuo, jog jie pagaminti Lietuvoje.

Tiesa, parduotuvėje eksponuojamus baldus noriai renkasi ir pirkėjai užsienio rinkose.

„Atstovaujame įmonę, Tauragėje stalus, kėdes, kavos staliukus ir minkštasuolius gaminančią jau daugiau nei 30 metų. Tuo tarpu mūsų parduodamos lovos, kurias klientas gali susikomplektuoti pagal savo poreikius, gaminamos visai netoliese Kaune.

Prekiaujame ir Lietuvoje gaminamais metaliniais paveikslais, pagal individualų užsakymą kuriamais gėlių padėklais ir suoleliais. Džiaugiamės, jog mūsų gaminiai yra ne tik laiko patikrinti, bet ir rinkoje spėję užsitarnauti gerą vardą“, – sako „Baldų uoksas“ pardavimų konsultantė Silvija Karpavičienė.

Daug lankytojų pritraukiančios parduotuvės atstovė atskleidžia, jog pastaruoju metu Lietuvoje pagaminti baldai pirkėjų vertinami net labiau nei užsienio gamintojų. Tai lemia ne vien siekis atrasti šalies gamintojų produkciją, bet ir didesnės laiku atlikto užsakymo garantijos.

„Žalioji galerija“ / Organizatorių nuotr.

„Stengiamės sukurti kuo lankstesnes gamybos sąlygas, taip pirkėjams suteikdami galimybę namus pagražinti originaliais, asmeninius poreikius atitinkančiais sprendimais. Pastebime, jog klientai vertina galimybę atvykti į mūsų parduotuvę ir fiziškai apžiūrėti baldus. Taip pat, rinktis ir gyvai derinti spalvas bei medžiagas, o ne vien pirkti iš brėžinių ar pateiktų spalvų bei medžiagų pavyzdžių. Visus parduotuvėje matomus baldus galime pagaminti pagal individualius matmenis bei suderinti spalviškai, kaip tik to nori klientas.

Pavyzdžiui, pirkdamas lovą žmogus gali rinktis galvūgalio tipą, lovos plotį, ilgį, integruoti patalynės dėžę ar palikti tik groteles. Galima pasirinkti net lovos aukštį ar kojelių tipą“, – sako „Baldų uoksas“ pardavimų konsultantė.

Gaminant baldus įmonės bendradarbiauja su didžiosiomis Lietuvos ir Lenkijos audinių gamintojomis, tad pirkėjai gali rinktis iš itin plataus kokybiškų medžiagų asortimento.

„Baldų uoksas“ parduotuvės atstovė džiaugiasi, kad lietuviškus baldus renkasi drąsūs, ryškius individualius poreikius turintys pirkėjais, nebijantys nestandartinių sprendimų ar spalvų įvairovės. O kasdien jų – vis daugiau ir daugiau.

Viena vieta – daug atradimų

Atvykti į „Žaliąją galeriją“ ir atrasti išskirtinio dizaino, gamybos sprendimų, lanksčių, kokybiškų ir gera kaina išsiskiriančių sprendimų lankytojus motyvuoja iš viso per 30 skirtingų verslų.

„Deinavos baldų“ parduotuvė pirkėjų laukia penktojoje salėje, šimtus eurų sutaupyti leidžianti „Pirkgudriau.lt“ parduotuvė – 15 vietoje, o savo kokybę jau įrodę lietuviški „Baldų uoksas“ gaminiai – 23 vietoje. Vaikštant toliau pirkėjai atranda ir kitas išskirtinėmis istorijomis bei kainos ir kokybės santykiu išsiskiriančias parduotuves.

Tarp jų – „Mato baldai“, „VIP baldai“, „Mato baldai Plius“, „Varduva“, „Įtempiamos lubos“, „PRO dažai“, „1000grindu.lt“, „Kambariodurys.lt“, audinių parduotuvė „Kašmyras“, tuoj atsidarantis užuolaidų salonas ir kt. Na, o kol tėvai apsipirkinėja, vaikai galės smagiai pramogauti čia įsikūrusioje žaidimų erdvėje „Smurflandas“.

„Žalioji galerija“ klientams atvira kiekvieną darbo dieną nuo 9 iki 18 val., šeštadieniais – nuo 9 iki 17 val., o sekmadieniais – nuo 9 iki 15 val. adresu Pramonės pr. 14, Kaunas.

Daugiau informacijos apie „Žaliąją galeriją“ bei joje įsikūrusių verslų istorijų galima rasti ČIA.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA