Verslą iš drabužių vogimo sukūręs „Kėdainių robinhudas“ atsikraustė į Vilijampolę – Kas vyksta Kaune

Verslą iš drabužių vogimo sukūręs „Kėdainių robinhudas“ atsikraustė į Vilijampolę

Tiriamosios žurnalistikos centras „Siena“ / Šarūnas Černiauskas 2022/05/19 19:56

„Kėdainių robinhudų“ byla žlugo. Kaip skelbė, pagrindinis Švedijos televizijos SVT ir „Sienos“ tyrimo personažas, kėdainiškis Aivaras Grybauskas, buvo išteisintas dėl įrodymų stokos ir teisėsaugos darbo broko. Tiriamosios žurnalistikos centras „Siena“ kviečia žiūrėti naujausią, o gal ir ne paskutinį „Kėdainių robinhudų“ video pasakojimą, kuriame sužinosite ne tik Aivaro išteisinimo aplinkybes.

Šiame siužete bus papasakojama apie Aivaro teiktus dokumentus, kurie teismui sukėlė rimtų abejonių, bet teisėsauga nepajėgė paneigti jų turinio. Bus galima sužinoti, kas šeimininkauja Aivaro esą parduotoje Kėdainių drabužių parduotuvėje, ir kaip pats Aivaras, besiskundęs dėl sužlugdyto verslo, jau kviečia į naują parduotuvę Kaune. Taip pat bus galima sužinoti ir kai ką liūdnesnio – tai, kad kelis mėnesius ramybe pasidžiaugusi Švedijos labdaros organizacija „Human Bridge“ vėl kenčia nuo vagysčių.

Iš „Sienos“ apsilankymo Laikinojoje sostinėje, Vilijampolėje, esančioje parduotuvėje buvo sukurtas ir atskirą siužetas. Jame pamatysite ne tik aibę drabužių, greičiausiai atkeliavusių iš Švedijos, bet ir labai malonią kasininkę.

Pasak tiriamosios žurnalistikos centro, tai greičiausia ne „Kėdainių robinhudų“ istorijos pabaiga. Prokuratūra žada skųsti Aivarui palankų teismo sprendimą, o daugiau naujienų gali būti ne tik iš Lietuvos, bet ir iš Švedijos.

Plačiau apie „Kėdainių robinhudo“ bylos eigą galite skaityti ČIA.

Tiriamosios žurnalistikos centras „Siena“. Šią publikaciją leidžiama perpublikuoti daline ar pilna apimtimi, gavus raštišką VšĮ Tiriamiosios žurnalistikos centras sutikimą ir nurodant informacijos šaltinį.
Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA