Masinė avarija kelyje Kaunas-Suvalkai: susidūrus 4 transporto priemonėms 20 ukrainiečių išgabenti į ligoninę – Kas vyksta Kaune

Masinė avarija kelyje Kaunas-Suvalkai: susidūrus 4 transporto priemonėms 20 ukrainiečių išgabenti į ligoninę papildyta naujomis detalėmis apie įvykį

KAS.VYKSTA.KAUNE.INF, BNS 2022/05/17 18:56
Asociatyvi / R. Tenio nuotr.

Kelyje A5 netoli Kalvarijos įvyko didelė avarija, kurios susidūrė 4 transporto priemonės, tarp jų ir autobusas su 20 žmonių iš Ukrainos.

Kaip nurodė Lietuvos policija, gegužės 17 d. 17 val. 15 min. Kalvarijos sav., kelio Kaunas-Marijampolė-Suvalkai 81-km, įvyko eismo įvykis, kurio metu susidūrė 2 vilkikai, lengvasis automobilis „VW Passat“ bei autobusas, kuriuo buvo vežami Ukrainos piliečiai (13 vaikų ir 7 suaugę).

Visi asmenys bus pristatyti į gydymo įstaigą.

Papildyta 20:25 val.

Kaip BNS sakė Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento Situacijų koordinavimo skyriuje, visi autobuso keleiviai į gydymo įstaigas išvežti apžiūrai. Kol kas apie jų sužalojimus gelbėtojai informacijos neturi.

Marijampolės greitosios medicinos pagalbos stoties laikinai einanti vyriausios slaugos administratorės pareigas Greta Brundzaitė BNS informavo, kad iš viso buvo atvežta 19 nukentėjusių žmonių.

„Teikta pagalba buvo 13-ai, iš jų sunkiai sužaloti du – autobuso vairuotojas, kuriam įtariami lūžiai, ir dviejų metukų vaikas, kurio būklė apibūdinta kaip sunki. Bet jų gyvybei pavojaus nėra. Dar vieno būklė nesunki, vidutinė“, – tvirtino ji.

Šeši autobuso keleiviai iš gydymo įstaigos pasišalino.

G. Brundzaitė, be kita ko, pastebėjo, kad į avarijos vietą buvo išsiųstos penkios greitosios medicininės pagalbos automobilių brigados iš Kalvarijos, Kazlų Rūdos ir Marijampolės.

Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato atstovė Ieva Šlivinskienė BNS informavo, kad avarija įvyko todėl, kad susidūrė keturios transporto priemonės.

„Buvo susidariusi apie pusantro kilometro transporto priemonių spūstis. Galimai dėl kelio darbų. Transporto priemonės lėčiau važiavo ir susidarė kamštis. Į stovinčias mašinas įvažiavo sunkiasvoris vilkikas. Gal neapskaičiavo greičio, nepastebėjo, neišlaikė saugaus atstumo. Jis atsitrenkė į autobusą, tas – į priekyje stovėjusią transporto priemonę. Taip susidūrė keturios transporto priemonės“, – sakė I. Šlivinskienė.

Pasak jos, į autobusą įsirėžęs vilkikas buvo su lenkiškais numeriais.

I. Šlivinskienė pabrėžė, kad visų avarijoje susidūrusių transporto priemonių vairuotojai buvo blaivūs. Medikams perduoti tik autobuso keleiviai ir vairuotojas.

Marijampolės policijos atstovė taip pat pabrėžė, kad kol kas nėra informacijos, kad avarijoje būtų sunkiai sužeistų žmonių.

„Tokių žinių, kad kažkas būtų sunkios būklės ar reikėtų transportavimo į kitas gydymo įstaigas, negavome“, – teigė ji.

Anot I. Šlivinskienės, pirminiais duomenimis, į Ukrainą autobuso keleivius gabeno organizacija „Stiprūs kartu“.

[Papildymo pabaiga]

Aplinkybės aiškinamos.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA