„Eurovizijoje“ nustatyti balsavimo pažeidimai – Kas vyksta Kaune

„Eurovizijoje“ nustatyti balsavimo pažeidimai

delfi.lt 2022/05/15 12:52
/ DELFI nuotr.

EBU paskelbė, kad šešiose 2022 m. „Eurovizijos“ pusfinalyje balsavusiose šalyse buvo nustatyti balsavimo pažeidimai.

Europos transliuotojų sąjungos (EBU) visos Europos balsavimo partneriams peržiūrėjus žiuri balsavimą po 2022 m. „Eurovizijos“ dainų konkurso antrojo pusfinalio antrosios generalinės repeticijos, šešių šalių rezultatuose buvo nustatyti tam tikri netikslumai.

Siekdami laikytis konkurso balsavimo taisyklių, EBU bendradarbiavo su balsavimo partneriu, kad kiekvienai šaliai apskaičiuotų pakaitinį rezultatą tiek antrojo pusfinalio, tiek didžiojo finalo metu (apskaičiuotas remiantis kitų šalių, kurių balsavimas buvo panašus, rezultatais).

Šį procesą pripažino Nepriklausomas balsavimo stebėtojas.

EBU labai rimtai žiūri į bet kokius įtariamus bandymus manipuliuoti balsavimu „Eurovizijos“ dainų konkurse ir turi teisę pašalinti tokius balsus pagal oficialias balsavimo instrukcijas, neatsižvelgiant į tai, ar tokie balsai gali turėti įtakos rezultatams, rašoma EBU išplatintame pranešime.

Tiesa, pranešime neminima, kokios šalys padarė balsavimo pažeidimus.

Daugiau naujienų skaitykite čia.

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA