Kauno greitosios pagalbos medikai pateko į avariją – Kas vyksta Kaune

Kauno greitosios pagalbos medikai pateko į avariją

"Kas vyksta Kaune" grupės nuotr.

Pirmadienio popietę greta prekybos ir laisvalaikio centro „Akropolis“ į eismo įvykį pateko greitosios medicinos pagalbos automobilis, jo sankryžoje nepraleido kitas eismo dalyvis.

Apie eismo įvykį naujienų portalui „Kas vyksta Kaune“ pranešė skaitytojas, avarijos nuotrauka pasidalinta ir „Kas vyksta Kaune“ grupėje.

Kaip naujienų portalui komentavo Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Komunikacijos poskyrio vedėja Odeta Vaitkevičienė, eismo įvykis K. Mindaugo prospekte užfiksuotas apie 15.30 val.

Eismo įvykis K. Mindaugo pr. / Skaitytojo nuotr.

Pirminiais duomenimis, K. Mindaugo pr., sankryžoje, automobilis „Citroën“ nepraleido greitosios medicinos pagalbos automobilio su įjungtais švyturėliais.

Anot O. Vaitkevičienės, avarijos dalyviai nestipriai nukentėjo. Į eismo įvykio vietą iškviesta kita medikų brigada.

Kaip informavo Kauno miesto greitosios medicinos pagalbos stoties direktorius Nerijus Mikelionis, vienas iš brigados medikų nestipriai nukentėjo, patikrai nuvežtas į gydymo įstaigą.

Jis taip pat patvirtino, jog GMP brigada vyko į pagalbą kitam GMP ekipažui su švyturėliais ir garsiniu signalu.

Realaus laiko informacija apie eismo sąlygas Kaune skelbiama čia.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA