Kaune startuoja Europos kerlingo čempionatas – Kas vyksta Kaune

Kaune startuoja Europos kerlingo čempionatas

Šiandien, balandžio 30 dieną, startuoja Lietuvoje pirmą kartą rengiamas Europos kerlingo (akmenslydžio) čempionato C divizionas. Kauno Ledo rūmuose aštuonios moterų ir devynios vyrų komandos kovos dėl medalių ir patekimo į 2022 m. Europos kerlingo čempionato B divizioną.

Moterų komandą sudaro Belgija, Kroatija, Suomija, Prancūzija, Airija, Ispanija, Ukraina ir Velsas. Vyrų aikštėje dalyvauja šios komandos: Andora, Bulgarija, Kroatija, Airija, Lichtenšteinas, Lietuva, Portugalija, Rumunija ir Ukraina.

Lietuvos rinktinei atstovaus Konstantinas Rykovas (kapitonas), Paulius Rymeikis (vice-kapitonas), Mindaugas Balvočius, Donatas Kiudys bei Vytis Kulakauskas. Turnyrą mūsiškiai pradės šeštadienį 17 val. akistata su Airija.

Gegužės 1 dieną lietuviai žais su Andora ir Ukraina, gegužės 2 dieną – su Kroatija ir Portugalija, gegužės 3 dieną – su Rumunija bei Bulgarija, gegužės 4 dieną – su Lichtenšteinu.

Į pusfinalį, kuris vyks gegužės 5 dieną, pateks keturios stipriausios komandos. Tą pačią dieną paaiškės ir turnyro nugalėtojai. Abi finalo dalyvės iškovos kelialapius į aukštesnį B divizioną.

Kaip skelbia čempionato organizatoriai, kiekvieną dieną bus galimybė išvysti net 16 rungtynių, kuriose savo meistriškumą sieks įrodyti komandos iš skirtingų Europos šalių.

Europos čempionato kovos bus transliuojamos internetu. Įėjimas į visas rungtynes – nemokamas. Daugiau informacijos čia.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA