Kauno „Akropolis“ 15-ojo gimtadienio proga lankytojams dovanoja įspūdingą vandens ir šviesos reginį - Kas vyksta Kaune

Kauno „Akropolis“ 15-ojo gimtadienio proga lankytojams dovanoja įspūdingą vandens ir šviesos reginį

Kauno „Akropolis“ / Organizatorių nuotr.

Prekybos centras Kauno „Akropolis“, minėdamas savo 15-uosius sėkmingos veiklos metus, kauniečiams ir miesto svečiams dovanoja ypatingą reginį – performansą „H₂O“, susidedantį iš vandens, judesio, šviesos ir garso sintezės. Specialiai šiai progai unikalų pasirodymą sukūrė jungtinė komanda iš Lietuvos, Latvijos, Lenkijos ir Ukrainos.

Performanso žiūrovai galės išvysti originalią šokančių fontanų, lazerių šviesų, jiems atliepiančių šokėjų ir muzikos garsų sąjungą. Įspūdingą iki 8 metrų aukštį pasiekiančių šokančių fontanų instaliaciją specialiai šiam pasirodymui sukūrė viena geriausių šios srities specialistų komandų iš Latvijos.

Muzikinę performanso „H2O“ dalį atliks vienas originaliausių violončelės virtuozų Justas Kulikauskas („Future Cello“) bei talentingos jaunosios dainininkės Gabija Lokytė ir viešnia iš Ukrainos Yelizveta Izmalkova. Šokantiems fontanams, šviesų žaismui ir muzikos garsams atlieps choreografiniai klasikinio baleto ir gatvės šokio elementai, kuriuos išpildys baleto šokėja Samanta Drodvilaitė Zieniūtė ir „RED“ studijos šokėjai.

„Vandens ir žmogaus ryšys yra labai artimas. Galbūt todėl dažnas ramybės ieškome vandens apsuptyje, kuri atpalaiduoja ir leidžia bent trumpam pabėgti nuo rūpesčių. Šiandien, kai nerimo ir tamsos yra kaip niekad daug, galimybė pasinerti į ramybės ir stichijų vandenyną bei pajusti užburiančią vandens magiją yra ypač aktuali. Tikiu, kad skirtingas išraiškos formas apjungiantis performansas „H₂O“ suteiks tam progą ir taps šviežiu, akiai patraukliu reginiu“, – sako kuriamo vaizdinio režisierius Dalius Abaris.

Ruošiantis performansui Kauno „Akropolio“ III-ojo aukšto renginių erdvėje sumontuotas daugiau nei 20 metrų pločio ir bemaž 30 tonų sveriantis vandens baseinas. Jame iki stogo konstrukcijų kylančių fontanų srovėse bei krintančio vandens ekranuose atsispindės ne tik šviesos, bet ir lazerių spinduliai, vaizdo projekcijos.

„Jau 15 metų Kauno „Akropolis“ yra ne tik prekybos, bet ir susitikimų, turiningo laisvalaikio vieta, kurioje verda tikras miesto gyvenimas. Sėkmingo prekybos centro darbo sukaktį nusprendėme paminėti padovanodami unikalų reginį ir tikimės, kad jis leis lankytojams susiburti drauge bei įkvėps ramybės, kurios visiems taip reikia šių dienų kontekste.

Kviečiame praleisti savaitgalį drauge bei pasimėgauti reginiu“, – sako Kauno „Akropolio“ valdytoja Brigita Kuodytė, primenanti, kad įspūdingas reginys gali tapti ir puikiu būdu nustebinti savo mamas ateinančios Motinos dienos proga.
12 minučių trukmės performansas penktadienį, šeštadienį ir sekmadienį iš viso bus pademonstruotas 13 kartų. Pasirodymą Kauno „Akropolio“ III-ojo aukšto renginių salėje bus galima išvysti nemokamai.

Performanso „H₂O“ laikai:

04.29 d. Penktadienis
17:00 / 19:00 / 21:00

04.30 d. Šeštadienis
13:00 / 15:00 / 17:00 / 19:00 / 21:00

05.01 d. Sekmadienis
11:00 /13:00 / 15:00 / 17:00 / 19:00

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA