Geros žinios mėgstantiems vėlyvą apsipirkimą „Maximoje“ Kaune | Kas vyksta Kaune

Geros žinios mėgstantiems vėlyvą apsipirkimą „Maximoje“ Kaune

Asociatyvi / R. Tenio nuotr.

Nuo gegužės 2 dienos dalis „Maxima“ parduotuvių pereina prie vasaros sezono darbo grafiko. Tradiciškai vasaros sezono metu „Maxima“ parduotuvėse bus galima apsipirkti ir vėlesnėmis valandomis.

„Parduotuvių darbo laiką ilginame klientų patogumui, atsižvelgdami į jų apsipirkimo įpročius. Vasarą, kai dienos ilgesnės, žmonių gyvenimo ritmas pasikeičia, todėl ir mes stengiamės prie to prisitaikyti, kad klientai patogiai ir neskubėdami galėtų apsipirkti ir vėlesniu laiku“, – sako „Maximos“ komunikacijos ir įvaizdžio departamento direktorė Ernesta Dapkienė.

Pranešime žiniasklaidai ji atkreipia dėmesį, kad ilgėjant parduotuvių darbo laikui, dėmesio centre išlieka pirkėjų bei darbuotojų saugumas. Nors privalomų COVID-19 ligos prevencijos reikalavimų beveik nebelieka, tačiau svarbu laikytis bendrųjų saugumo rekomendacijų.

„Labai prašome klientų elgtis atsakingai bei sąmoningai patiems nuspręsti dėl kaukių būtinumo ir laikytis saugaus atstumo, nes saugome ne tik save, bet ir kitus. Iš savo pusės mes reguliariai rūpinamės saugumu parduotuvėse – vėdiname ir valome patalpas, dezinfekuojame paviršius, sudarome galimybę dezinfekuoti rankas bei esame sužymėję ant grindų specialias linijas, rodančias saugų atstumą“, – pažymi E. Dapkienė.

Kaune, Raudondvario pl. 284A, įsikūrusi „Maxima“ parduotuvė nuo gegužės 2 dienos dirbs viena valanda ilgiau – nuo 8.00 iki 23.00 val. Analogiškai parduotuvių darbo laikas ilginamas ir kituose miestuose. Susipažinti su konkrečios „Maxima“ parduotuvės darbo laiku galima internetiniame puslapyje.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA