Aleksote taisyklės galioja ne visiems: kam taip skubėti? – Kas vyksta Kaune

Aleksote taisyklės galioja ne visiems: kam taip skubėti?

Pilietiškas kaunietis pasidalijo užfiksuotu KET pažeidimu, kai Veiverių gatvėje automobilis kirto ištisinę juostą. Už tokį nusižengimą gresia bauda.

„Antradienį, apie 11:00, Kaunas, Aleksotas, žmogus kažkur skuba, išsukinėjo iš „Maximos“ bazės, kerta ištisinę. Matosi video numeriai. Gal pasieks ir policiją“, – rašė pažeidimą užfiksavęs vairuotojas.

Antradienį apie 11 val. ryte kaunietis užfiksavo automobilį, kuris Veiverių gatvėje važiuodamas iš prekybos centro kiemo kirto ištisinę juostą ir nuvažiavo savais keliais.

Pagal ANK 417 st. kelio ženklų ar ženklinimo nesilaikymas užtraukia baudą vairuotojams nuo trisdešimt iki devyniasdešimt eurų.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų inicijuota tema. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia dalintis ir reikšti savo nuomonę.
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA