Lietuvos ledo ritulio rinktinė išplėšė pergalę iš estų – Kas vyksta Kaune

Lietuvos ledo ritulio rinktinė išplėšė pergalę iš estų

Lietuvos vyrų ledo ritulio rinktinė šeštadienį Elektrėnuose pergalingai užbaigė dviejų pasiruošimo pasaulio čempionatui rungtynių ciklą su Estijos rinktine.

Po pralaimėjimo penktadienį Kaune, šeštadienį Elektrėnuose savo rungtynes sužaidusi Lietuvos rinktinė 3:2 įveikė Estijos rinktinę. Priminsime, jog vakar rungtynėse po baudinių serijos 5:4 triumfavo estai.

Aktyviau rungtynes pradėję lietuviai pirmieji rungtynėse įsiveržė į priekį. Sublizgėjo kartu „Comet“ klube žaidžiantis duetas: Ugnius Čižas surado prie vartų buvusį Paulių Gintautą, o šis nieko nelaukdamas pasiuntė ritulį į vartus (05:58, rez. perd. Ugnius Čižas, Kostas Gusevas).

Savo atsaką estai surengė po pirmos Lietuvos rinktinės pražangos. Vos 11 sekundžių trukusią daugumą realizavo Kevinas Parrasas (24:58, rez. perd. Robertas Rooba), rašoma Hockey Lietuva pranešime žiniasklaidai.

Antrajame kėlinyje estai dar kartą gavo progą daugumai ir dar kartą ja pasinaudojo. Šį kartą savo meistriškumą tiksliu ir galingu metimu įrodė Robertas Aarakas (24:58). Už kelių minučių Estijos rinktinė buvo netoli savo įvarčio ir žaisdami mažumoje, bet pabėgus dviese prieš vartininką ataką užbaigti pasiruošęs Robertas Rooba nesugebėjo įveikti Lauryno Lubio.

Savąją progą išvaistę svečiai netrukus buvo nubausti: daugumoje tikslus buvo Emilijus Krakauskas (29:21, rez. perd. Nerijus Ališauskas, Markas Kaleinikovas).

Antrajam kėliniui artėjant prie pabaigos lietuviai įgijo puikią progą padidinti savo persvarą, kai estai vienos Lietuvos rinktinės atakos metu du kartus pažeidė taisykles, leisdami šeimininkams dvi minutes žaisti ant ledo turint dviem žaidėjais daugiau nei oponentai. Deja, bet nepaisant to, jog lietuviai visą šį laiką pralaikė varžovus prie pat jų vartų atlikdami vieną metimą po kito, Estijos rinktinė per šią atkarpą atsilaikė nuo spaudimo nepraleidžiant įvarčio.

Trečiajame kėlinyje į Estijos vartus galiausiai krito ir trečiasis, pergalingu tapęs įvartis. Apmaudžiai, dėl ritulio išmetimo virš stiklo, mažumoje likę estai praleido Martyno Griniaus šūvį į vartus (49:52, rez. perd. N. Ališauskas, M. Kaleinikovas).

Lietuvos rinktinei tai buvo paskutinės kontrolinės rungtynės prieš gegužės 3-9 dienomis laukiantį pasaulio čempionatą Slovėnijoje. IA divizione lietuviai varžysis su Slovėnijos, Vengrijos, Pietų Korėjos ir Rumunijos rinktinėmis.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA