Akademijoje praūžė velykinis veteranų slalomas – Kas vyksta Kaune

Akademijoje praūžė velykinis veteranų slalomas

Šį savaitgalį į Kauno rajoną sugrįžo tradicinė lenktynininkų fiesta – velykinis automobilių sporto veteranų slalomas.

Varžybų dalyvius atvyko pasveikinti ir Kauno rajono meras Valerijus Makūnas. „Didžiuojuosi jūsų asociacijos veikla, nes esate unikalūs, gyvuojate jau beveik 5 dešimtmečius. Jūs tarsi perlas automobilių sporto šakų karūnoje. Dalyvaudami slalomo varžybose galite prisiminti jaunystę, susitikti su bendraminčiais ir visiems įrodyti, kad dar turite parako. Gerų startų ir sėkmės varžybose“, – linkėjo meras.

Prieš prasidedant varžyboms buvo apdovanoti 2020 ir 2021 metų bendrų rezultatų nugalėtojai. Jiems buvo įteiktos nugalėtojų taurės ir diplomai, rašoma Kauno rajono savivaldybės pranešime žiniasklaidai.

Pirmieji šeštadienį varžybas pradėjo automobilių sporto veteranai. Susirinkusiems žiūrovams jie įrodė, kad jų vairavimo įgūdžiai dar niekur neišblėsę, meistriškumas taip pat nedingo.

Sekmadienį iš jų estafetę perims šalies automobilių slalomo čempionato dalyviai. Jie varžysis net septyniose klasėse – automobilių, varomų priekiniais ratais (FWD), galiniais (RWD), visais keturiais (AWD), OC klasės, moterų ir jaunių klasėse, kur rungtyniaus SGC bei OC grupių automobiliais ir svečių klasėje, kurios dalyviai nesivaržys slalomo čempionato įskaitoje.

Šias varžybas dukart metuose rengia Tarptautinė automobilių sporto veteranų asociacija su Lietuvos automobilių sporto federacijos (LASF) senjorų komitetu ir partneriais – Lietuvos automobilių, Kauno automobilininkų bei Lietuvos „Porsche“ klubais.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA