Pasipriešinti „Žalgirio“ puolimo mašinai bandę „Šiauliai“ stebuklo nesukūrė | Kas vyksta Kaune

Pasipriešinti „Žalgirio“ puolimo mašinai bandę „Šiauliai“ stebuklo nesukūrė

Žalgiris.lt nuotr.

Kauno „Žalgirio“ krepšininkai iškovojo dar vieną pergalę „Betsafe-LKL“ čempionate. Šeštadienį kauniečiai „Žalgirio“ arenoje nugalėjo Šiaulių „Šiauliai-7bet“ komandą 90:74 (20:19, 29:24, 19:16, 22:15).

Tyleris Cavanaugh atidarė mačą tritaškiu iš kampo, bet po to pro šalį skriejo keli žalgiriečių metimai iš po krepšio (3:6). Tai Websteris ir Janis Strelniekas pelnė po 4 taškus, tačiau šiauliečiai ir toliau pirmavo – 11:17. Kėlinio pabaigoje sužvėrėjo 6 taškus surinkęs Lukas Lekavičius, tritaškį pridėjo Nielsas Giffey – 20:19.

Artūras Milaknis antrąjį kėlinį pradėjo pelnydamas 7 taškus iš eilės (27:21), netrukus tiek pat įmetė ir Edgaras Ulanovas, bet svečiai irgi turėjo savo ginklų – 38:37. Marekas Blaževičius pelnė 4 taškus, po krepšiu gerai grūmėsi T.Cavanaugh, o pirmąją rungtynių dalį 5 taškais užbaigė T.Websteris – 49:43.

Po didžiosios pertraukos E.Ulanovas pasižymėjo 4 taškais, L.Lekavičiaus perdavimą galingu dėjimu pavertė Joshas Nebo, o A.Milaknio ir Regimanto Minioto tritaškiai augino skirtumą iki dviženklio – 61:47. Po krepšiu prasiveržė T.Websteris ir J.Strelniekas, kėlinį tritaškiu uždarė Paulius Jankūnas – 68:59.

R.Miniotas pelnė savo 7-ąjį tašką, tritaškį smeigė T.Websteris , o J.Nebo ir vėl drebino lanką – 75:66. Svečiams kiek priartėjus (75:70), Marekas Blaževičius pasižymėjo ataka „2+1“, T.Cavanaugh ir L.Lekavičius rinko po 5 taškus, paskutinius rungtynių taškus pelnė M.Blaževičius – 90:74.