Šilčiausios metų dienos suvilioti kauniečiai džiaugėsi tikru pavasariu – Kas vyksta Kaune

Šilčiausios metų dienos suvilioti kauniečiai džiaugėsi tikru pavasariu

R. Tenio nuotr.

Balandžio 14-ąją dieną pasirodė tikrasis pavasarissaulė Kaune kaitino net iki 17 laipsnių. Nors jau balandžio vidurys, tačiau oras prieš tai priminė labiau rudenį nei pavasarį, tad tokia šiluma džiugino ne vieną. 

Ketvirtadienį pasirodžius saulei ir gaiviam orui, kauniečiai džiaugėsi pagaliau juntamu pavasariu. Ryškios aprangos, plonesni paltai ir šypsenos veiduose išdavė, jog tokios akimirkos laukė ilgai.

Kaune aidėjo vaikų juokas, daugiau žmonių pasirodė gatvėse ne tik vaikščiojančių, bet ir važinėjančių su riedučiais ar dviračiais.

Anot Lietuvos hidrometeorologijos tarnybos, balandžio 14-oji Lietuvoje buvo šilčiausia diena šiais metais. Iki šiol aukščiausia temperatūra fiksuota kovo 22 d. (15,4 laipsnių šilumos), o šiandien buvo fiksuota 16,7 laipsnių šilumos.

Deja, bet pagal orų prognozes, tokia šiluma išsilaikys neilgai. Nors penktadienį per šalį slinks nelabai aktyvus ciklonas, to užteks, kad orai subjurtų. Dangus daugiausia bus apniukęs, tiek naktį, tiek dieną daug kur protarpiais palis, bet daugiausia negausiai.

Orų prognozę artimiausioms dienoms galite skaityti čia.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA