Įtarimų sukėlę vyrai kelionę Kaune baigė veidu į asfaltą – Kas vyksta Kaune

Įtarimų sukėlę vyrai kelionę Kaune baigė veidu į asfaltą

Pirmadienio vakarą Vilijampolės gyventojas pro namų langą stebėjo beveik veiksmo filmo sceną. Ant Varnių gatvės asfalto buvo išguldyti įtarimų dėl disponavimo narkotinėmis medžiagomis sukėlę asmenys.

„Varnių g. 20 val. sulaikyti narkotikų prekeiviai”, – informaciją pranešė ir vaizdo medžiaga pirmadienio vakarą pasidalijo skaitytojas.

Kaip naujienų portalui „Kas vyksta Kaune” komentavo Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Komunikacijos poskyrio vedėja Odeta Vaitkevičienė, pirmadienio vakarą trys vyrai buvo patikrinti dėl galimo disponavimo narkotinėmis medžiagomis, įtarimų sukėlė ir kartu buvusi moteris.

„Balandžio 11 dieną apie 19.59 val. Kaune, Varnių g., pareigūnai, siekdami išaiškinti veikas, susijusias su disponavimu narkotinėmis medžiagomis, patikrino tris vyrus (g. 1978 m., g. 1991 m., g. 1980 m.) ir moterį (g. 1968 m.). Pas pastarąją rasta galimai narkotinės medžiagos”, – komentavo O. Vaitkevičinė.

Remiantis Baudžiamuoju kodeksu, tas, kas neteisėtai gamino, perdirbo, įgijo, laikė, gabeno ar siuntė narkotines ar psichotropines medžiagas neturėdamas tikslo jas parduoti ar kitaip platinti, baudžiamas bauda arba areštu, arba laisvės atėmimu iki dvejų metų.

Tuo metu, kaip pažymima Baudžiamajame kodekse, tas, kas neteisėtai gamino, perdirbo, įgijo, laikė, gabeno ar siuntė narkotines ar psichotropines medžiagas turėdamas tikslą jas parduoti ar kitaip platinti arba pardavė ar kitaip platino narkotines ar psichotropines medžiagas, baudžiamas laisvės atėmimu nuo dvejų iki aštuonerių metų.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA