„Žalgiris“ Jonavoje gavo antausį nuo vietos „CBet“ – Kas vyksta Kaune

„Žalgiris“ Jonavoje gavo antausį nuo vietos „CBet“

„BC Žalgiris“ „Facebook“ puslapio nuotr.

Kauno „Žalgirio“ krepšininkai patyrė trečiąjį pralaimėjimą per 25 „Betsafe-LKL“ rungtynes. Sekmadienį žalgiriečiai išvykoje po pratęsimo nusileido Jonavos „CBet“ komandai 97:100 (24:24, 21:9, 21:24, 21:30, 10:13).

Rungtynės prasidėjo gan didele sparta: Tyleris Cavanaugh pelnė 5 taškus, o Joshas Nebo po perimto kamuolio dėjo į krepšį – 7:2. Lukas Lekavičius įmetė savo firminį metimą, tritaškį su pražanga pridėjo Edgaras Ulanovas, bet varžovai neatsiliko (13:12). Tada „Žalgiriui“ skirtumą augino L. Lekavičiaus ir Karolio Lukošiūno tritaškiai bei J.Nebo metimas iš arčiau – 21:12. Visgi Jonavos ekipa atsakė spurtu 10:0, o kėlinio rezultatą lygino Marekas Blaževičius – 24:24.

Antrajame kėlinyje žalgiriečiai daug geriau žaidė gynyboje ir vėl pradėjo augintis pranašumą. Įdėjo J. Nebo, tritaškį smeigė ir rezultatyvų perdavimą E. Ulanovui atliko Nielsas Giffey – 31:26. L. Lekavičius realizavo 4 baudų metimus, N.Giffey pasižymėjo iš po krepšio, o K. Lukošiūnas pataikė kiaurutėlį tritaškį (40:31). Pirmąją rungtynių pusę uždarė galingas J. Nebo dėjimas ir L. Lekavičius tolimas šūvis – 45:33.

E. Ulanovo dvitaškis ir T. Cavanaugh tritaškis buvo sukrovę žalgiriečiams 15 taškų persvarą (50:35). Ją panašią išlaikė E. Ulanovas ir dar vienas J. Nebo dėjimas, tačiau svečiai nesulaikė įsižaidusio Juano Palacioso, kuris mažino jonaviečių atsilikimą iki 4 taškų – 54:50. Antroje trečiojo kėlinio pusėje T. Cavanaugh rinko 5 taškus iš eilės, 3 baudas sumetė Janis Strelniekas, taškus pelnė N. Giffey ir M. Blaževičius – 66:57.

Jonavos ekipai kilus į dar vieną šturmą, „Žalgirį“ priekyje išlaikė T. Cavanaugh, L. Lekavičiaus ir E. Ulanovo taškai – 75:70. Gerą atkarpą sužaidė N. Giffey, sukūręs progą E. Ulanovui, tritaškį įmetė A. Milaknis – 83:73. Tada nesportinė pražanga buvo užfiksuota E. Ulanovui ir tuo pasinaudoję šeimininkai vėl priartėjo (83:80). Taškus pelnė T. Cavanaugh, bet po to žalgiriečiai neužbaigė 4 atakų iš eilės ir varžovai išsiveržė į priekį – 85:87. Paskutinėmis sekundėmis apsigynusi Kauno komanda nuskubėjo į puolimą ir rezultatą iš po krepšio lygino E. Ulanovas – 87:87.

Pratęsimą atidarė J. Nebo dėjimas ir T. Cavanaugh prasiveržimas (91:89), bet Jonavos komanda vėl šovė į priekį – 91:96. L. Lekavičiaus, E. Ulanovo ir T. Cavanaugh taškai sumažindavo skirtumą ir paskutinę ataką turėjo žalgiriečiai, bet T. Cavanaugh tritaškis skriejo pro šalį ir pergalę šventė šeimininkai – 97:100.

Žalgiris: T .Cavanaugh 23, E. Ulanovas 19 (10 atk. kam., 4 rez. perd., 2 blk.), L. Lekavičius 17 (7 rez. perd., 4 per. kam.), J. Nebo 12, N. Giffey 9 (8 atk. kam.), K. Lukošiūnas 6, M. Blaževičius 5, J. Strelniekas 3, A. Milaknis 3, P. Jankūnas 0.

„CBet“: E. Lecomte 33 (5/7 trit., 4 rez. perd.), J. Palaciosas 29 (7 atk. kam., 2 per. kam.), E. Šeškus 16 (5 atk. kam., 4 rez. perd.).