Prekybos tinklai Velykų sekmadienį skelbia laisvadienį | Kas vyksta Kaune

Prekybos tinklai Velykų sekmadienį skelbia laisvadienį

BNS 2022/04/09 18:59
Asociatyvi / R. Tenio nuotr.

Beveik visos didžiųjų prekybos tinklų parduotuvės pirmąją Velykų dieną nedirbs, o antrąją dirbs kaip įprastai. Kitą sekmadienį veiks tik kai kurios „Rimi“ parduotuvės.

Prekybos tinklas „Norfa“ informavo, jog Velykų sekmadienį nedirbs, šeštadienį dirbs iki 20 val., o pirmadienį – nuo 9 val. Tinklą valdančios „Norfos mažmenos“ teigimu, yra datų, kurios turėtų būti „neprekybinės“.

Pasak „Norfos mažmenos“ valdybos pirmininko Dainiaus Dundulio, kai kurie darbo laiko apribojimai reikalingi, kad šventės neaplenktų ir prekybos darbuotojų.

Prekybos tinklų „Maxima“, „Iki“, „Lidl“ parduotuvės kitą sekmadienį taip pat nedirbs, o antrąją Velykų dieną dirbs įprastai.

Tuo metu dauguma „Rimi“ parduotuvių sekmadienį nedirbs, o 18-os veiksiančių darbo laikas sutrumpės – jos dirbs nuo 10 iki 18 valandos. Antrą Velykų dieną visos tinklo parduotuvės jau dirbs įprastu režimu.

„Rimi Lietuvos“ prekybos centrų valdymo vadovė Irina Miklienė teigė, kad nors keletą metų iš eilės pirmąją Velykų dieną visos „Rimi“ parduotuvės nedirbo, šiemet nuspręsta dalį jų palikti atviras pirkėjams, kad žmonėms liktų galimybė įsigyti būtinų produktų.

Prekybos ir laisvalaikio centras „Mega“ skelbė, jog šventinį Velykų sekmadienį nedirbs – neveiks visos čia įsikūrusios parduotuvės, paslaugų ir pramogų vietos bei restoranai, taip pat parduotuvės „Rimi“ ir „Senukai“.

Antrąją Velykų dieną „Mega“ dirbs įprastai, tačiau sveikatingumo centras nedirbs.

Vilniaus, Klaipėdos ir Šiaulių „Akropoliuose“ įsikūrusios parduotuvės, vaistinės bei paslaugų vietos Velykų sekmadienį nedirbs, veiks tik kai kurie restoranai ir pramogų erdvės. Antrąją Velykų dieną visi „Akropoliai“ dirbs įprastu grafiku.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA