„Norfa“ į prekybą grąžino rusiškas ir baltarusiškas prekes | Kas vyksta Kaune

„Norfa“ į prekybą grąžino rusiškas ir baltarusiškas prekes atnaujinta

BNS 2022/04/08 08:03
Asociatyvi / „Kas vyksta Kaune“ nuotr.

Nutrauktą prekybą Rusijoje ir Baltarusijoje pagamintomis prekėmis šią savaitę atnaujinęs prekybos tinklas „Norfa“ tikisi, kad rusiškas ir baltarusiškas prekes pavyks išparduoti per pusmetį, bet dar nėra aišku, kam konkrečiai bus paaukotos gautos pajamos.

„Dėliojame. Galutinio plano neturime“, – penktadienį LRT teigė „Norfos“ įmonių grupės pagrindinis akcininkas Dainius Dundulis.

Vėliau „Norfa“ patikslino, kad už parduotas rusiškas ir baltarusiškas prekes gauti pinigai bus skirti nuo karo nekentėjusiai Ukrainai ir Lietuvos sporto ir kultūros organizacijoms.

„Neaiškios proporcijos ir būdai, kaip tai bus padaryta, ruošiamas planas“, – BNS nurodė „Norfos“ atstovas Darius Ryliškis.

D. Dundulis tikisi, kad per tris-šešis mėnesius produkcija bus išparduota ir paaiškės, kam bus skiriamos gautos pajamos. Skaičiuojama, kad jų bus apie 0,5 mln. eurų.

Prekybos tinko „Iki“ komunikacijos vadovė Vaida Budrienė teigė, kad iš lentynų išimtų rusiškų ir baltarusiškų prekių į prekybą negrąžins.

„Vežame į savo centrinį sandėlį iš parduotuvių. Paskui spręsime, ką darysime, bet prekių į lentynas negrąžinsime“, – teigė ji.

BNS anksčiau rašė, kad apie nutraukiamą prekybą rusiškomis ir baltarusiškomis prekėmis prekybos tinklai „Maxima“, „Rimi“, „Iki“, „Norfa“, „Barbora“, grupės „MV Group“ valdoma bendrovė „Mineraliniai vandenys“ paskelbė netrukus, kai Rusija pradėjo karą Ukrainoje.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA