E. Dragūnas pasirodė teisme dėl pareigūno sužalojimo: pakomentavo ir savo pasisakymus dėl karo Ukrainoje – Kas vyksta Kaune

E. Dragūnas pasirodė teisme dėl pareigūno sužalojimo: pakomentavo ir savo pasisakymus dėl karo Ukrainoje

delfi.lt 2022/04/07 21:42
DELFI / Andrius Ufartas nuotr.

Egidijus Dragūnas pastaruoju metu išgyvena sudėtingą etapą ir neatsigina skandalų: neseniai, išsiskyrus su sužadėtine, nutrūko jo vestuvių planai, o jo pasisakymai apie karą Ukrainoje sukėlė naują pasipiktinimo bangą tiek kolegų, tiek gerbėjų tarpe. Šiandien SEL lyderis pasirodė Vilniaus apylinkės teisme, kur žurnalistams pirmą kartą po ilgo laiko pakomentavo savo pasisakymus apie karą.

Praėjusį kartą dainininkas posėdyje nepasirodė, nes, kaip paskutinę akimirką pranešė jis, susirgo, todėl perkėlus jį į kitą datą, ketvirtadienio rytą, E. Dragūnas atvykti jau privalėjo.

Teismas dirba, žmonės vaikšto, o žmogus išsidirbinėja iš teismo, storiuose kelia nuotrauka galimai iš užsienio, o sako, kad jis čia kažkoks ligonis“, – LNK „Žinioms“ apie SEL lyderio nepasirodymą ankstesniuose teismuose kalbėjo nukentėjusysis Vitalijus Vaitkevičius.

Incidentas, dėl kurio pradėta baudžiamoji byla, įvyko 2020 m. rugpjūtį Vilniuje, kai automobiliu „Bentley“ važiavusį ir, įtariama, telefonu kalbėjusį E. Dragūną sustabdė policija. Tarp atlikėjo ir pareigūnų įvyko konfliktas, buvęs SEL lyderis buvo uždarytas į areštinę. Sužaloti policininkai iš atlikėjo prašo jiems priteisti apie 12 tūkst. eurų, pareigūnai, kaip tikinama, ilgą laiką negalėjo dirbti.

Pats Dragūnas smurtą neigia, tikina, kad pats buvo smaugiamas, ėmė dusti, o pareigūnai galėjo panaudoti perteklinę jėgą.

„Tikrai nieko nepadariau tyčia. Nieko nepuoliau, važiavau saulėtą, gražią, taikią dieną“, – LNK tikino atlikėjas.

„Nenoriu nieko komentuoti apie žmogų, kuris apie karą Ukrainoje pasisako taip“, – sakė V. Vaitkevičius.

Tuo tarpu TV3 „Žinioms“ E. Dragūnas tikino, kad dabar situaciją Ukrainoje supranta geriau ir yra išties sukrėstas.

„Aš tuo metu buvau jau 3 mėnesius išvažiavęs svetur, tikrai toli nuo Europos – ten aš nestebėjau tų įvykių. Aš pats nelabai supratau viso reikalo rimties. Tik šiandien aš suprantu, kad tai yra tikrai baisi tragedija, dėl kurios pergyvena visas pasaulis“, – kalbėjo E. Dragūnas.

Žinomas atlikėjas TV3 tikino, kad Ukrainai aukoja ir savo pinigus.

„Šiuo metu su savo vardo fondu aš dirbu kiekvieną dieną. Nesakysiu, kad nuo pirmos dienos, nes pirmą dieną turėjau šoką nuo viso to, kas vyko. Praėjus savaitei mes kiekvieną dieną prisidedam pinigais. Yra komanda Kijive, kuri labai kryptingai dirba“, – sakė „SEL“ lyderis.

E. Dragūno pasisakymai, sukėlę ažiotažą

Dainininkas anksčiau pasidalijo instagramo istorijų serija, kurioje atviravo, ką mano apie šių dienų įvykius Ukrainoje.

„Daugelis manęs klausia nuomonės, ką aš manau apie viską ir kodėl tyliu, kodėl nieko nepasakau. Mano nuomonė yra tokia: yra žmonės, kurie sukuria ginklą, yra žmonės, kurie paliečia ginklą, yra žmonės, kurie gali šaut į žvėrį, ir yra tie, kurie gali šaut į žmogų. Tai va tie, kurie ten sėdi ir šaudosi, vyksta natūralus planetos išvalymas. Tegu jie ten b… šaudosi, aš už taiką“, – vaizdo įraše sakė Selas.

Tiesa, netrukus minimi įrašai buvo ištrinti.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas

Vilniaus apylinkės prokuratūroje pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl Egidijaus Dragūno socialiniuose tinkluose paskelbto vaizdo įrašo karo Ukrainoje tema. Tyrimas pradėtas siekiant įvertinti, ar nepadaryta nusikalstama veika, numatyta Baudžiamojo kodekso 170 str. 3 d.

Jame teigiama, kad tas, kas viešai kurstė smurtauti, fiziškai susidoroti su žmonių grupe ar jai priklausančiu asmeniu dėl amžiaus, lyties, seksualinės orientacijos, neįgalumo, rasės, tautybės, kalbos, kilmės, socialinės padėties, tikėjimo, įsitikinimų ar pažiūrų, baudžiamas bauda arba laisvės apribojimu, arba areštu, arba laisvės atėmimu iki trejų metų. Ikiteisminį tyrimą organizuoja Vilniaus apylinkės prokuratūros prokuroras, jį bus pavesta atlikti Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnams.

Daugiau naujienų skaitykite čia.

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA