Kauno rajonas džiaugiasi – gimė 300-asis šių metų kūdikis – Kas vyksta Kaune

Kauno rajonas džiaugiasi – gimė 300-asis šių metų kūdikis

Kauno apskr. savivaldybės nuotr.

Vos prieš kelias savaites Kauno rajonas sveikino šįmet gimusį 200 kūdikį, o jau šiandien Kauno rajono savivaldybės Civilinės metrikacijos skyriuje vėl šventinės nuotaikos – užregistruotas ir pasveikintas 300-asis šių metų kūdikis – Ugnius Lužeckas.

Berniukas gimė kovo 15 dieną. Ugniaus tėtis juokavo, kad tik jo dėka mažylis tapo jubiliejiniu. „Aš neskubėjau sūnaus užregistruoti. Matyt, taip buvo lemta, kad Ugnius tapo jubiliejiniu kūdikiu. Be to, sūnus turėjo gimti kovo 11-ąją, nepavyko, susivėlino, tai dabar turėsime kitą progą švęsti“, – džiaugėsi berniuko tėtis Linas Lužeckas.

Ugnius – antroji Lino ir Lauros Lužeckų atžala, šeimoje auga 2,5 metų judri ir smalsi mergaitė Patricija. Vyresnioji sesuo itin džiaugiasi, kad turi brolį.

Kaip rašoma Kauno rajono savivaldybės pranešime žiniasklaidai, šeima šiuo metu gyvena Garliavos apylinkių seniūnijoje, Pagirių kaime, tačiau statosi namą Mastaičiuose, tad ir toliau gyvens pakaunėje.

„Mes su žmona užaugome Kauno rajone, Lina kilusi iš Rokų, aš pats iš Garliavos. Čia mums gera gyventi, dukrytė Garliavoje lanko darželį „Uosiukas“, kuris jai patinka“, – tvirtino L. Lužeckas.

Pora kartu jau beveik dešimtmetį, susituokė 2015 metais. Vyras yra kariškis, tarnauja Lietuvos kariuomenės Juozo Vitkaus inžinerijos batalione, žmona – šiuo metu augina vaikus.

Sūnui vardą tėvai išrinko lengvai, kaip patys tvirtina, nėra labai išrankūs. „Buvome sugalvoję du vardus Ugnius ir Lukas. Kadangi vaikutis pilve labai spardėsi, nusprendėm, kad greičiausiai bus ugningas vaikinas, taip ir gavo Ugniaus vardą. Dukrai vardą irgi iš anksto sugalvojome“, – berniuko vardo istoriją papasakojo tėtis.

Mažasis Ugnius netikėtas, tačiau labai laukiamas vaikas šeimoje. „Ilgai negalėjau pastoti, net 4 metus laukėme, kol gimė Patricija, todėl Ugnius mums buvo labai maloni staigmena. Jis labai ramus vaikas, todėl tikra dovana mums“, – džiugias akimirkas prisiminė Laura.

Pasveikinti Ugniaus ir jo tėvelių atvyko Kauno rajono savivaldybės mero pavaduotojas Paulius Visockas.

„Jau treti metai Kauno rajone gyvuoja tradicija pasveikinti jubiliejinius kūdikius. Sveikinu jus su šeimos pagausėjimu. Linkiu, kad jūsų sūnus atspindėtų savo vardą ir gyvenime būtų ugningas. Aukite sveiki ir laimingi“, – linkėjo vicemeras.

Jubiliejinio kūdikio šeimai P. Visockas įteikė tradicines dovanas – kūdikio kraitelį ir kūdikio albumą, kuriame berniuko tėvai galės įamžinti svarbiausias akimirkas iš pirmųjų mažylio gyvenimo metų.

Tai jau antrasis kūdikio kraitelis, kurį gavo Lužeckų šeima. „Kai gimė Patricija irgi gavome kraitelį. Jis mums labai patiko. Kai kurie draugai tikino, kad mūsų tikrai geresnis, nei kitose savivaldybėse įteikiamas kraitelis“, – teigė berniuko tėtis.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA