Kauno mero reklamuotojų komandoje dirbęs M. Bertulis siūlo V. Matijošaičiui trauktis – Kas vyksta Kaune

Kauno mero reklamuotojų komandoje dirbęs M. Bertulis siūlo V. Matijošaičiui trauktis atnaujinta

DELFI nuotr.

Visuomenėje vis garsiau skambant nepasitenkinimo balsams dėl Kauno mero šeimos verslo Rusijoje, ketvirtadienio vakarą viešai prabilo ir vienas iš buvusių Kauno mero komandos narių – žinomas internautas Mantas Bertulis. Pasak jo, abi puses – Ukrainą ir Rusiją – bandantis patenkinti Kauno meras turėtų atsistatydinti.

„Manau, kad kaip žmogus, garbinęs ir šlovinęs Visvaldą bei kruopele prisidėjęs prie sėkmingo Kauno įvaizdžio formavimo, šiek tiek per ilgai tylėjau bei laukiau kažkokio prašviesėjimo“ – pradeda savo įrašą žinomas jaunuolis.

Jis rašo, kad daugiau nei 40 karo dienų nėra daug laiko uždaryti ar parduoti fabriką, bet per tiek laiko buvo įmanoma pateikti visuomenei tinkamus atsakymus.

M. Bertulis, reikšdamas savo nuomonę apie buvusio vadovo šeimos verslą pastebi, kad šiuo metu bandoma nukreipti temą kalbant apie politinius susidorojimus, skirtingų atsakymų teikimą Lietuvos ir užsienio šalių žiniasklaidai, kritikuoja vykdomą komunikaciją, primenančią „vaikų darželio aiškinimus“.

Autorius pažymi, kad turi vidinės informacijos, kuri pozityviai nenuteikia, nes „Vičiūnai“ toliau dirba Karaliaučiuje ir neketina artimiausiu metu iš ten išeiti.

Tuo pačiu buvęs Kauno miesto savivaldybės ryšių su visuomene skyriaus specialistas pažymi, kad neturi galios spausti priimti politinį sprendimą, bet vis gi mano, kad V. Matijošaitis turėtų palikti mero postą.

Įrašo pabaigoje keliautojas, laidos „Kitokie pasikalbėjimai“ kūrėjas atsiprašo buvusių bendradarbių, kurie vis dar dirba V. Matijošaičio komandoje ir siūlo pagalvoti apie savo ateitį.

„Atsiprašau ir visų savo draugų bei pažįstamų, kurie vis dar dirbate Visvaldo komandoje. Neminėsiu vardais pavardėmis, tačiau jūs taip pat turėtumėte pagalvoti apie savo ateitį bei priimti atitinkamą sprendimą, kuris leis jaustis švariais prieš savo sąžinę“, – savo „Facebook“ paskyroje skelbė M. Bertulis.

Portalas „Kas vyksta Kaune“ primena, kad M. Bertulis beveik 2 metus, nuo 2016-ųjų dirbo miesto savivaldybės viešųjų ryšių skyriuje, kurio viena pagrindinių veiklų – formuoti teigiamą mero, jo komandos narių, miesto įvaizdį, bendrauti su žiniasklaida, teikti jai informaciją, rengti įvairias reklamines akcijas.

Apie „Vičiūnų“ veiklą Rusijoje šiandien ankščiau pasisakė ir Andrius Tapinas, paskelbęs, jog išplatino informaciją Ukrainos žiniasklaidos priemonėse apie Kauno mero šeimos verslą, paviešino Karaliaučiaus srities pranešimą dėl „Vičiūnų“ tolimesnės veiklos okupanto šalyje.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA