Mirė Rusijos politikas V. Žirinovskis – Kas vyksta Kaune

Mirė Rusijos politikas V. Žirinovskis

delfi.lt 2022/04/06 13:28
Interneto žiniasklaidos nuotr.

Mirė Rusijos politikas Vladimiras Žirinovskis. Apie tai šįkart oficialiai pranešė Valstybės Dūmos pirmininkas Viačeslavas Volodinas.

Apie V. Žirinovskio mirtį jau skelbta kovo 25 d., tačiau tuomet jo bendražygiai ir V. Volodinas šią informaciją paneigė.

„Noriu nuraminti visus, nerimaujančius dėl Vladimiro Volfovičiaus Žirinovskio sveikatos. Jis gyvas. Jo būklė tikrai sudėtinga. Šiandien jam buvo atliktas kompiuterinės tomografijos tyrimas. Mes labai dėl jo nerimaujame, gydytojai kovoja dėl jo gyvybės. Jis pats tikras šaunuolis“, – tuomet „Telegram“ parašė pirmininkas.

Vasario 9 d. skelbta, kad V. Žirinovskis gydomas Maskvos ligoninėje. Apie tai pranešė „Interfax“ ir „RIA Novosti“, remdamiesi su situacija susipažinusiais šaltiniais. Faktą, kad politikas medikų rankose, patvirtino ir partijos atstovai. Į pavakarę paaiškėjo, kad politikas yra kritinės būklės.

„Telegram“ kanalas „Mash“ skelbė, kad politikas papuolė į ligoninę dėl abiejų plaučių pneumonijos, sukeltos koronaviruso. Anot kanalo, buvo pažeista 50–75 proc. politiko plaučių. „Interfax“ paprašytas pakomentuoti situaciją, šaltinis sakė: „Taip, plaučių pažeidimas rimtas“. RBC šaltinis iš partijos ir ura.ru pašnekovai, artimi RLDP, vakare pranešė, kad V. Žirinovskis prijungtas prie dirbtinės plaučių ventiliacijos aparato.

Kitas RBK šaltinis, pažįstamas su šia situacija, teigė, kad politiko būklė yra kritinė.

„Niekas neduoda jokių garantijų. Viską apsunkina gretutinės ligos“, – sakė jis. V. Žirinovskis gydytis nuo koronaviruso gali būti perkeltas į Vokietiją ar Izraelį, tačiau ši galimybė svarstoma tik „kraštutiniu atveju“ (jei RLDP lyderio būklė stipriai pablogės), pranešė Rusijos liberalų demokratų partijai artimi ura.ru šaltiniai.

„Tokia galimybė egzistuoja, bet ji nėra vienintelė. Žinoma, dabar visa šalies medicina kovos, kad išgelbėtų Vladimiro Volfovičiaus gyvybę, tačiau RLDP lyderio bendražygiai, šeima ir rėmėjai neatmeta galimybės išvežti jį į užsienį. Šiuo metu įvardijami variantai: Izraelis, Vokietija. Tai niekaip nėra susiję su nepasitikėjimu mūsų sveikatos apsaugos sistema“, – patikslino šaltiniai.

Tačiau Rusijos liberaldemokratų partijos atstovai spaudai sakė, kad „Žirinovskis jaučiasi gerai ir tęsia darbus“.

„Vladimiras Volfovičius dirba su dokumentais. Jis jaučiasi normaliai“, – paaiškino LDPR frakcijos Valstybės Dūmoje pavaduotojas Vladimiras Vlasovas.

Paprašytas patikslinti, kur šiuo metu yra partijos lyderis, V. Vlasovas nieko neatsakė. Gruodį politikas radijo stoties „Komsomolskaja Pravda“ eteryje pasakojo, kad nuo koronaviruso pasiskiepijo jau aštuonis kartus: „Žiūriu labai paprastai. Štai aš aštuonis kartus pasiskiepijau ir nesusirgau. Jeigu būčiau pasiskiepijęs tik keturis, gal kur ir būčiau pasigavęs“.

Daugiau naujienų skaitykite čia.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA