P. Jankūno pratęsime vedamas „Žalgiris” Eurolygos sezoną uždarė įspūdinga pergale | Kas vyksta Kaune

Paskutinės P. Jankūno Eurolygos rungtynės / DELFI nuotr.

Kauno „Žalgirio“ krepšininkai pergalingai užbaigė Eurolygos sezoną. Paskutinėse Pauliaus Jankūno Eurolygos rungtynėse Jure Zdovco auklėtiniai po pratęsimo rezultatu 103:98 (23:14, 22:18, 15:35, 28:21, 15:10) įveikė Belgrado „Crvena Zvezda“ ekipą.

Dvitaškiu susitikimą atidarė Joshas Nebo, taiklų metimą iš po krepšio atliko Tyleris Cavanaugh, po Karolio Lukošiūno perdavimo dar vieną ataką J. Nebo užbaigė triuškinamu dėjimu, o pats K. Lukošiūnas smeigė tritaškį greitoje atakoje – 9:2.

Nelengvu metimu iš po krepšio pasižymėjo Lukas Lekavičius, keturis taškus iš eilės surinko J. Nebo, du baudų metimus realizavo Paulius Jankūnas, dvitaškį įmetė ir Marekas Blaževičius, o Artūras Milaknis pridėjo keturis taškus– 23:14.

Metimą iš po krepšio realizavo M. Blaževičius, baudų metimus sumetė Tai Websteris, Nielsas Giffey ataką sėkmingai užbaigė po puolime atkovoto kamuolio, o po dvitaškį taip pat įmetė L. Lekavičius ir Edgaras Ulanovas – 33:23. J. Nebo atliko dar du dėjimus, aštrų reidą po krepšiu surengė L. Lekavičius, o E. Ulanovas ir K. Lukošiūnas pataikė iš toli – 45:32.

Nuo varžovo atšokęs E. Ulanovas antrą susitikimo dalį pradėjo taikliu dvitaškiu, L. Lekavičius realizavo keturis baudų metimus, T. Cavanaugh įmetė dvitaškį su varžovo pražanga, tačiau rezultatas jau buvo lygus – 54:54.

L. Lekavičius vėl sėkimingai metė du baudų metimus, ataką po prasiveržimo po krepšiu taškais užbaigė T. Websteris, ketvirtį dvitaškiu iš po krepšio užbaigė N.Giffey, tačiau nuo varžovų tritaškių neapsigynę kauniečiai jau vijosi varžovus – 60:67.

J. Nebo pataikė vidutinio nuotolio metimą, tritaškiu pasižymėjo L. Lekavičius, dvitaškį iš po krepšio įmetė N. Giffey, J. Nebo eilinį kartą ataką užbaigė dėjimu, E. Ulanovas surinko keturis taškus, o T. Cavanaugh išlygino rezultatą – 75:75.

P. Jankūnas smeigė tritaškį, T. Cavanaugh sumetė du baudų metimus, reidą į baudos aikštelę taškais užbaigė L.Lekavičius, tolimą metimą pataikė A.Milaknis, o pratęsimą taikliu tritaškiu su sirena išplėšė T. Cavanaugh – 88:88.

P. Jankūnas per pratęsimą pelnė aštuonis taškus, septyniais taškais pasižymėjo E. Ulanovas ir „Žalgiris“ šventė pergalę – 103:98.

„Žalgiris“: E. Ulanovas 18 (7 atk. kam., 5 rez. perd.), L. Lekavičius 17 (7 rez. perd.), J. Nebo 16, P. Jankūnas 13 (7 atk. kam.), T. Cavanaugh 12 (5 atk. kam.), A. Milaknis 7, N. Giffey 6, K. Lukošiūnas 6, N. Giffey 6 (6 atk. kam.), T. Websteris 4, M. Blaževičius 4.

„Crvena Zvezda“: O. Dobričius 21, D. Davidovacas 18, S. Markovičius 14.