I. Šimonytė lankėsi Kaune: tremtiniai geriau nei bet kas žino, ką dabar išgyvena ukrainiečiai – Kas vyksta Kaune

I. Šimonytė lankėsi Kaune: tremtiniai geriau nei bet kas žino, ką dabar išgyvena ukrainiečiai

/ LR Vyriausybės nuotr.

Ministrė Pirmininkė Ingrida Šimonytė kovo 26-ąją, šeštadienį, lankėsi Lietuvos politinių kalinių ir tremtinių sąjungos suvažiavime, kuriame sakė kalbą ir padėkojo visiems, dėjusiems pastangas dėl Lietuvos laisvės ir tęsiantiems jos stiprinimą šiandien. Savo kalboje premjerė taip pat skyrė dėmesį Rusijos pradėtam karui Ukrainoje.

„Neabejoju, kad Jūs labiau nei bet kas kitas galite suprasti, ką jaučia tie, kuriuos okupantai privertė palikti namus, kurie šiandien atsidūrė toli nuo gimtos žemės. Sunku net patikėti, tačiau tai ir vėl vyksta. Akivaizdu, kad tol, kol iš Kremliaus nebus pašalintas imperialistinis geluonis, kruvinos agresijos bangos neišvengiamai kartosis“, – sakė Ministrė Pirmininkė.

Premjerė atkreipė dėmesį, jog Kremlius kovoja ne tik tankais ir raketomis, tačiau ir informacinėmis atakomis, kuriomis ir Lietuvoje siekiama priešinti, sėti abejones ir baimes, rašoma LR Vyriausybės pranešime žiniasklaidai.

Nepaisant to, Vyriausybės vadovė išreiškė tvirtą įsitikinimą laisvojo pasaulio pergale – ir dėl ukrainiečių drąsos, ryžto bei gebėjimo kovoti, ir dėl Vakarų reakcijos į Rusijos agresiją.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA