Kauno centre smarkiai sumuštas vyras nebežino, kaip teks gyventi toliau: iš kur tiek žvėriškumo? – Kas vyksta Kaune

Kauno centre smarkiai sumuštas vyras nebežino, kaip teks gyventi toliau: iš kur tiek žvėriškumo?

Skaitytojo nuotr.

Antradienio vakarą Kauno centre smarkiai sumuštas vyras. Kaip teigė pats nukentėjusysis, sužalojimai sunkūs – lūžę 2 šonkauliai, pradurtas plautis, sutrupintas žandikaulis, išmušti 5 dantys ir kt. Įvykio aplinkybes jau aiškinasi pareigūnai.

„Vakar vakare, netoli Karo muziejaus, buvau stipriai sumuštas už nieką. Net žodžio pratarti nespėjau, kai gavau smūgį į galvą. Parkritau ir buvau žiauriai talžomas, visa laiptinė pasruvo krauju.

Lūžo 2 šonkauliai, pradūrė plautį, stipriai sutrenkta galva, smarkiai aptrupintas žandikaulis, nosis ir išmušti 5 priekiniai dantys. Vakar atvežė i Kauno klinikas, čia gulėsiu tol, kol pagerės sveikatos būklė. Man tik 37 metai, nežinau, kaip gyvensiu toliau. Valgau per lašelinę“, – trečiadienį pasakojo kaunietis.

Nukentėjusiojo teigimu, užpuolimą įvykdė du asmenys. “Negaliu suprast, iš kur tiek žvėriškumo??” – retoriškai klausė sužalotas vyras.

Kaip naujienų portalui “Kas vyksta Kaune” komentavo Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Komunikacijos poskyrio vedėja Odeta Vaitkevičienė, galimas konfliktas užfiksuotas, įvykio aplinkybės tikslinamos.

„Kovo 22 dieną 19.30 val. gautas pranešimas, kad Kaune, E. Ožeškienės gatvėje, laiptinėje sumuštas vyras. Į gydymo įstaigą buvo pristatytas 1984 metais gimęs vyras, o į policijos įstaigą taip pat tais pačiais metais gimęs vyras. Įvykio aplinkybes aiškinasi policijos pareigūnai“, – komentavo O. Vaitkevičienė.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA