FC „Hegelmann“ naujokams iš Šiaulių išrašė pirmą nesėkmę | Kas vyksta Kaune

FC „Hegelmann“ naujokams iš Šiaulių išrašė pirmą nesėkmę

E. Kniežausko nuotr.

Aukštus tikslus puoselėjantis Kauno rajono „Hegelmann“ klubas greitai paliko užmarštyje apmaudžią nesėkmę – buvo įveikti turnyro debiutantai.

4-ojo turo dvikovoje namuose mėlynai balti po antrame kėlinyje pelnyti įvarčio 1:0 (1:0) įveikė pirmą nesėkmę patyrusius FA „Šiauliai“ futbolininkus.

Šiauliečiai skyrė didelį dėmesį savo vartų saugumui ir perleido šeimininkams kamuolio kontrolę. „Hegelmann“ ekipa atliko keletą tolimų smūgių, o geriausią galimybę pirmoje mačo turėjo 36-ąją minutę, kai puikiu šansu nepasinaudojo Ignas Kružikas – puolėjo bandymą puikiai atrėmė Lukas Paukštė.
Jau pirmąją antrojo kėlinio minutę po pakelto kampinio smūgiu galva kamuolį į skersinį sukirto Lazaras Sajčičius ir dar vienos puikios progos neišnaudojo I. Kružikas, iš puikios galimybės mušęs pro šalį.

66-ąją minutę „Hegelmann“ komanda džiaugėsi įvarčiu, o šiauliečiai pirmą sykį šiemet kapituliavo. Po gero Viliaus Armanavičiaus perdavimo Salifas Cisse baudos aikštelėje atliko puikų smūgį pažėme į tolimąjį vartų kampą.

Kiek vėliau Misaki Sato smūgiavo į L. Paukštę, darbo daugiau turėjo ir Kauno rajono klubo gynėjai. FA „Šiauliai“ ekipoje debiutavo Vytas Gašpuitis, tačiau bent taško šiauliečiai neiškovojo.

„Hegelmann“ klubas po trečiojo laimėjimo turi 9 taškus, šiauliečiai – lieka su 5 taškais.