Kauno „Žalgiris“ išvykoje patiesė Alytaus „Dzūkijos“ komandą | Kas vyksta Kaune

Kauno „Žalgiris“ išvykoje patiesė Alytaus „Dzūkijos“ komandą

/ „BC Žalgiris Kaunas“ „Facebook“ nuotr.

Lietuvos čempionų titulą ginantis Kauno „Žalgiris“ toliau sėkmingai žygiuoja „Betsafe-LKL“ čempionate. Jure Zdovco auklėtiniai išvykoje rezultatu 74:63 (17:14, 14:13, 24:25, 19:11) įveikė Alytaus „Dzūkijos“ komandą.

Rungtynes Alytuje atidarė Edgaro Ulanovo dvitaškis, Karolis Lukošiūnas smeigė du tritaškius iš eilės, tačiau varžovai nutolti neleido – 8:6. Janis Strelniekas sumetė tris baudų metimus, o per tris minutes šešiais taškais iš eilės pasižymėjo Lukas Lekavičius – 17:14.

Du taškus antrojo kėlinio pradžioje įsirašė Regimantas Miniotas, tris taškus pridėjo Nielsas Giffey, o Marekas Blaževičius realizavo du baudų metimus – 24:22. Per likusias keturias minutes keturis taškus dar pelnė E.Ulanovas, o tas pats M.Blaževičius pridėjo tris – 31:27.

Iškart po pertraukos L.Lekavičiaus perdavimu pasinaudojo ir dėjimu iš viršaus ataką užbaigė Joshas Nebo, tada dvitaškį įmetė tas pats L.Lekavičius, Artūras Milaknis taikliai metė iš toli, tačiau varžovai pirmą kartą įgijo pranašumą – 38:39. Po dvitaškį įmetė L.Lekavičius ir J.Nebo, J.Strelniekas pasižymėjo keturiais taškais, penkis surinko Paulius Jankūnas, o Joffrey Lauvergne pasismagino dviem dėjimais – 55:52. Beje, trečiojo kėlinio metu dvi technines pražangas užsidirbo ir iš aikštės išvytas buvo Tai Websteris.

Paskutinio kėlinio pradžioje žalgiriečiai spurtavo ir įgijo dviženklį pranašumą. Po penkių iš eilės pelnytų J.Lauvergne taškų ir P.Jankūno tritaškio, komandas skyrė daugiau nei dešimt taškų – 63:52. Penkis taškus surinko L.Lekavičius, J.Nebo ir P.Jankūnas realizavo po du baudų metimus, o pergalę įtvirtino E.Ulanovo dvitaškis – 74:63.

„Žalgiris“: L.Lekavičius 15 (5 rez. perd.), P.Jankūnas 10 (9 atk. kam.), J.Lauvergne 9, E.Ulanovas 8, J.Strelniekas 7 (5 rez. perd.), K.Lukošiūnas 6, J.Nebo 6 (6 atk. kam.), M.Blaževičius 5, A.Milaknis 3, N.Giffey 3, R.Miniotas 2, T.Websteris 0.

„Dzūkija“: M.Lukauskis 12, J.Furmanavičius 11, D.Frye 11.