Kauniečiai rinkosi į taikų protestą prie Kauno savivaldybės – Puslapis 2 – Kas vyksta Kaune

Kauniečiai rinkosi į taikų protestą prie Kauno savivaldybės

https://www.facebook.com/Kaunas.gyvai/videos/1367112393754373

Ukrainoje siaučiant karui, kauniečiai išreiškė nepasitenkinimą Kauno valdžios sprendimu neatsiriboti nuo Rusijos miestų, todėl sekmadienio vakarą kauniečiai ir miesto svečiai rinkosi į taikią protesto akciją prie Kauno savivaldybės.

„Visi Kauno miesto bei rajono gyventojai, kurie nesutinka su mūsų miesto mero V. Matijošaičio vykdomu verslu Rusijoje bei bendradarbiavimo su Rusijos miestais nenutraukimu yra kviečiami šį sekmadienį (02.27) 18 val. išreikšti savo visuotinį pasipiktinimą gyvai.

Tegul Kauno Savivaldybė supranta, jog su jų priimtais sprendimais Kauno gyventojai nesutinka“, – rašoma „Facebook“ renginio aprašyme.

„Smagu, kad Kauno miestas jau nusprendė svarstyti nutraukti ryšius su Rusijos miestais. Bet kokiu atveju, susirenkam šiandien, palaikome Ukrainą ir nepalaikome nė vieno asmens, verslo ar įstaigos, kuri vis dar nenutraukė ryšių su Rusija.

Labai norim pabrėžti, kad protesto akcija yra TAIKI. Pasiimkite plakatų, pasiruoškite šūkių, pasistenkite būriuotis grupelėmis po 15“, – kvietime rašė protesto organizatoriai.

Anksčiau savivaldybė minėjo, jog bendradarbiavimas su Rusijos miestais nėra pagrįstas politika ir URM nebuvo nurodžiusi nutraukti šių ryšių, tačiau pasirodžius šiai informacijai į kauniečius kreipėsi pats miesto meras Visvaldas Matijošaitis ir teigė, jog jau pirmadienį bus šaukiamas neeilinis miesto tarybos posėdis, kuriame bus svarstoma nutraukti ryšius su dviem Rusijos miestais.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
Rodyti Daugiau ⟶
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA