Lietuvos kariuomenė perspėja: virš Kauno praskris JAV sraigtasparniai | Kas vyksta Kaune

Lietuvos kariuomenė perspėja: virš Kauno praskris JAV sraigtasparniai

LK nuotr.

Lietuvos kariuomenė informuoja apie ketvirtadienį 15 val. Kauno padangėje pasirodysiančius karinius sraigtasparnius. Savaitės pradžioje pranešta ir apie intensyvesnį karinės technikos judėjimą šalies teritorijoje.

„Vasario 24 d. iš Lenkijos į Latviją per Lietuvos oro erdvę praskris Jungtinių Amerikos Valstijų kariuomenės kovos sraigtasparniai AH-64 „Apache”. Sraigtasparniai vyksta iš anksto suplanuotu maršrutu į Latviją, kur dalyvaus šiuo metu Baltijos šalyse ir Lenkijoje vyksiančiose pratybose „Kardo kirtis”. Iš viso virš Lietuvos grupėmis praskris 20 šių orlaivių, pirmoji grupė virš Kauno praskris apie 15 val.”, – pranešė Lietuvos kariuomenė.

„Kas vyksta Kaune” primena, kad Lietuvoje ir kitose Baltijos šalyse vykstant regiono saugumą stiprinančioms didelio masto tarptautinėms karinėms pratyboms, vasario 21-kovo 8 dienomis numatomas intensyvesnis karinės technikos judėjimas šalies teritorijoje.

Minėtomis dienomis vyks NATO sąjungininkų ir JAV Sausumos pajėgų II-ojo kavalerijos pulko persidislokavimas, kurio metu įvairių NATO šalių kariai su kovinės technikos priemonėmis persidislokuos iš Vokietijos į Baltijos šalis ir Lenkiją, taip pat karinio transporto judėjimas šalies viduje.

Lietuvos teritorijoje karinės kolonos skaidomos į mažesnes iki 30 transporto priemonių kolonas, didžiausias technikos judėjimas planuojamas tamsiu paros metu, kiekvieną karinę koloną lydės Lietuvos karo policijos automobiliai, kurie reguliuos ir užtikrins saugų eismo judėjimą.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA