Skelbiamas Kauno ledo rūmų startas: kviečia į nemokamus renginius – Kas vyksta Kaune

Skelbiamas Kauno ledo rūmų startas: kviečia į nemokamus renginius

Asociatyvi / Zalgiris.lt nuotr.

Kovo 1 d. duris atvers naujieji Kauno ledo rūmai. Pandemijos metu kaip vakcinacijos centras visuomenei tarnavęs pastatas pagaliau pradės veikti pagal savo tikrąją paskirtį. Kauno ledo rūmų atidarymo proga su jais susipažinti galės visi kauniečiai ir miesto svečiai.

„Žalgirio“ organizacija dar sausio mėnesį laimėjo viešą Kauno ledo rūmų nuomos konkursą ir veiklą vykdys mažiausiai iki 2023 metų birželio, kol koncesijos būdu bus paskirtas pastato valdytojas.

Naujutėlaičiai Kauno ledo rūmai (Kovo 11-osios g. 26) yra daugiafunkcis žiemos sporto kompleksas – jame yra apie 800 vietų žiūrovams ir net dvi ledo aikštės, kurios galės būti pritaikytos įvairioms veikloms.

Jose galės vykti akmenslydžio, ledo ritulio, dailiojo ar greitojo čiuožimo treniruotės bei rungtynės, nacionaliniai ir tarptautiniai turnyrai.

„Tik pačioje sausio pabaigoje laimėję Kauno ledo rūmų nuomos konkursą, iškart kibome į darbus – susidėliojome planą, įvertinome galimybes bei miestiečių poreikius ir jau esame pasirengę startui. Neabejojame, kad atsinaujinę ledo rūmai taps dar vienu kauniečių ir miesto svečių traukos centru, o jį nemokamai apžiūrėti visus kviečiame kovo 1-ąją“, – teigė Kauno „Žalgirio“ ir „Žalgirio“ arenos direktorius Paulius Motiejūnas.

Pirmą pavasario dieną kauniečiai ir miesto svečiai turės galimybę stebėti ir pirmuosius sporto renginius – nuo 16 valandos vyks dailiojo ir sinchroninio čiuožimo pasirodymas, o nuo 16.40 val. įvyks parodomosios ledo ritulio rungtynės tarp Kauno „Kaunas City“ ir Vilniaus „Hockey Punks“ komandų.

Nuo kovo 2 dienos Kauno ledo rūmai jau bus atviri ir visiems norintiems išmėginti ledą – vyks masiniai čiuožimai, startuos įvairūs būreliai ir rungtynės, o esant poreikiui bus rengiamos parodos ar net koncertai.

Ledo mėgėjams taip pat bus suteikiama galimybė išsinuomoti visą aikštę, o kiek vėliau pastate veiklą pradės ir naujai įsikūrusi „Caffeine“ kavinė.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA