Smarkus susidūrimas ties Išorais: vienas automobilis liko be variklio, kitas apvirto ant stogo – Kas vyksta Kaune

Smarkus susidūrimas ties Išorais: vienas automobilis liko be variklio, kitas apvirto ant stogo

Šeštadienį „Kas vyksta Kaune“ pasiekė skaitytojo pranešimas apie smarkią avariją kelyje A6 tarp Karmėlavos ir Jonavos. Ties Išorais susidūrus dviems automobiliams vienas apvirto ant stogo, o iš kito buvo išplėštas variklis.

„Čia va vienas automobilis, o kitas už poros apsivertęs ant stogo. Baisu“, – komentavo vaizdo įrašą atsiuntęs skaitytojas.

Jis taip pat pastebėjo, kad apsivertusio automobilio numeriai buvo iš Jungtinės Karalystės.

Kaip naujienų portalui „Kas vyksta Kaune“ komentavo Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato budintis pareigūnas, pranešimas apie avariją buvo gautas 11 val. 30 min. Įvykio metu susidūrė „Mercedes-Benz“ ir „Fiat“ markės automobiliai.

Abu vairuotojai buvo blaivūs, medikų dėmesio prireikė keleivėms iš abejų automobilių, jos buvo išgabentos į gydymo įstaigą. Vietoje dirba policijos pareigūnai.

Kaip pasakojo eismo įvykio liudininkai, avariją sukelti galėjo tai, jog sankryžą nevietiniams vairuotojams gali būti sudėtinga suprasti.

„Lygtais senyvo amžiaus žmogus išvažiavo per raudoną nuo Išorų, o ten labai durnai 1 šviesoforas dega žalias, o kitas raudonas ir dauguma nevietinių išvažiuoja per raudoną“, – komentavo įvykį mačiusi kaunietė kaunietė.

Ji taip pat pridėjo, kad dalis kaltės turėtų atsidurti ir ant kito avarijoje dalyvavusio vairuotojo pečių, mat šis lėkė išties dideliu greičiu.

Realaus laiko informacija apie eismo sąlygas Kaune skelbiama čia.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA