Policija ieško vyro Šilainiuose iš parduotuvės nušvilpusio 9 alkoholio butelius | Kas vyksta Kaune

Policija ieško vyro Šilainiuose iš parduotuvės nušvilpusio 9 alkoholio butelius

Kauno apskrities VPK nuotr.

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau – Kauno apskr. VPK) pareigūnai atlieka tyrimą dėl vagystės Kaune, Jotvingių g., kuomet sausio 24 d. apie 21.55 val. iš maisto prekių parduotuvės buvo pavogti 9 buteliai įvairių alkoholinių gėrimų. Kaip nurodoma Kauno apskr. VPK pranešime, padaryta turtinė žala siekia apie 160 eurų. Vaizdo stebėjimo kameros užfiksavo vyrą, galintį turėti tyrimui reikšmingos informacijos.

Gyventojus, atpažįstančius šį vyrą, žinančius jo buvimo vietą ar galinčius suteikti bet kokios reikšmingos informacijos, prašome kreiptis į Kauno apskr. VPK Santakos policijos komisariato pareigūnus telefonu 8 700 60676 arba rašyti el. p. irma.saveike@policija.lt.

Iš parduotuvės pavogtas alkoholis / Kauno apskrities VPK nuotr.

Kauno apskr. VPK Santakos policijos komisariato pareigūnai atlieka ikiteisminį tyrimą pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 178 str. 4 d. Už tai gresia viešieji darbai, arba bauda, arba laisvės apribojimas, arba areštas.

Tyrimą organizuoja ir jam vadovauja Kauno apygardos prokuratūros Kauno apylinkės prokuratūros 3-ojo skyriaus prokurorai.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA