Aiškėja sulaikymo Šilainiuose detalės: sprukdamas nuo policijos šoko iš trečio aukšto – Kas vyksta Kaune

Aiškėja sulaikymo Šilainiuose detalės: sprukdamas nuo policijos šoko iš trečio aukšto

/ Skaitytojų nuotr.

Pastarosiomis dienomis Vilijampolėje ir Šilainiuose pareigūnai sulaikė įtariamus asmenis, kurie su savimi turėjo galimai narkotinių medžiagų. Paaiškėjo daugiau detalių dėl užfiksuoto sulaikymo Šilainiuose, kuriuo pasidalijo kauniečiai.

Vasario 8 d., Kauno apskrities policijos Patrulių rinktinės pareigūnai, dirbdami teritorijoje, Kėdainių g. Kaune, patikrinimui sustabdė vyrą, sukėlusį įtarimą. Nuojauta pareigūnų neapgavo – jaunas vyras (gim. 1996 m.), užkalbintas pareigūnų, atrodė pasimetęs, nesugebėjo paaiškinti, kur eina, kalbėjo nerišliai. Atlikus dalinę apžiūrą paaiškėjo ir motyvas – su savimi anksčiau neteistas kaunietis turėjo 12 folijos ritinėlių, kuriuose galimai augalinės kilmės narkotinės medžiagos. Dėl galimo narkotinių medžiagų vartojimo vyras buvo pristatymas į gydymo įstaigą.

Tęsiant tyrimą ir aiškinantis rastų narkotinių medžiagų kilmę, tą pačią popietę pareigūnai Kaune, Baltijos g., sulaikė ir dar vieną vyrą (gim. 1996 m.). Anksčiau teistas kaunietis, pamatęs policijos pareigūnus, dar bandė sprukti – iššoko iš daugiabučio namo laiptinės trečio aukšto ir šalinosi, tačiau netrukus buvo sulaikytas ir dėl patirtų sužalojimų pristatytas į gydymo įstaigą.

Vyro kuprinėje buvo rasti 3 folijos ritinėliai su galimai augalinės kilmės narkotine medžiaga, o atlikus kratas jo gyvenamojoje vietoje, buvo aptikti dar 78 folijos lankstinukai galimai su augalinės kilmės narkotinėmis medžiagomis, grynieji pinigai.

/ Kauno AVPK nuotr.

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kauno miesto Santakos policijos komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 259 str. 2 d. (dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis be tikslo jas platinti) ir 260 str. 1 d. (dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis turint tikslą jas platinti arba neteisėto disponavimo labai dideliu narkotinių ar psichotropinių medžiagų kiekiu). Už tai gresia laisvės atėmimas iki aštuonerių metų.

Tyrimą organizuoja ir jam vadovauja Kauno apygardos prokuratūros Kauno apylinkės prokuratūros 3-ojo skyriaus prokurorai.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA