Įspėja vairuotojai: Kauno kelius padengęs ledas - Kas vyksta Kaune

Įspėja vairuotojai: Kauno kelius padengęs ledas

Asociatyvi / R. Tenio nuotr.

Ankstyvą sekmadienio rytą kauniečiai piktinosi itin slidžiomis miesto gatvėmis ir magistrale. Dėl sudėtingų eismo sąlygų įspėja ir Automobilių kelių direkcija.

„Grynas ledas visas Kaunas nuo 3 val nakties. Tik dabar tinginiai išvažiavo barstyt“, – 6 val. ryto piktinosi į redakciją parašęs vyras.

Apie slidžius kelio ruošus ankstyvą sekmadienio rytą pranešta ir „Kas vyksta Kaune“ grupėje. Internautų teigimu, kelininkų barstytuvai į gatves išriedėjo jau 5 val. ryto, tačiau slidžių rajoninių kelių dar pasitaiko.

„Išlaužas-Prienai vienas ledas.. Atsargiai“, – apie 8.30 val. pranešta grupėje.

Apie pavojingas eismo sąlygas įspėja ir Automobilių kelių direkcija. 6 val. duomenimis, rytų, pietryčių ir šiaurės Lietuvoje pagrindinių kelių dangos daug kur su pažliugusio sniego provėžomis, slidžios.

Rajoniniai keliai visoje šalyje išlieka daug kur padengti šlapio arba prispausto sniego sluoksniu, vietomis provėžoti ir aplediję.

Oro temperatūra siekia nuo 0 iki 3 laipsnių šilumos. Hidrometeorologijos tarnybos duomenimis, dieną protarpiais krituliai, vakariniuose rajonuose kai kur vėjo gūsiai sieks 15–18 m/s.

Realaus laiko informacija apie eismo sąlygas Kaune skelbiama čia.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA